Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tudnék ez ellen tenni?

Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Annyira szeretem a cseresznyét meg a meggyet, de egyszerűen képtelen vagyok megenni, mert állandóan van bennük kukac. Azt hallottam, hogy a meggyben szinte sosincs, erre amint hozzáfogtam, a 2.-ban már volt is. Nincs kertünk, kénytelenek vagyunk venni és mindig ilyenek vannak a piacon.

Hogy lehetne hamar, könnyen felismerni, hogy melyikben van? Vagy ti hogy oldjátok ezt meg? Tudom, valakit nem zavar, de én annyira iszonyodok tőlük :(


2011. jún. 9. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az esetek többségében van bennük,pláne, ha száraz meleg volt...

2 dolgot tehetsz:

1, kimagozod, és jó alaposan átmosod őket több vízben. aztán eszed.

2, Nem nézed, csak eszed, és a magot kiköpöd. Amit nem látsz (amiről nem tudsz), az nem fáj...

Én cseresznyeőrült vagyok, és a 2. verziót alkalmazom. Most hoztak anyuék 1 kosár cseresznyét, és egyet sem néztem meg, csak megmosom, aztán eszem is őket, és isteni!!!


:)

2011. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ne nézem meg, csak eszem, és kiköpködöm a magokat.
2011. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doboszoli ***** válasza:
Virágzás után azonnal nyomd le a fát valami kontakt rovarölőszerrel. Jobb volna közben, de hát a méhek nekünk dolgoznak.
2011. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor lehet annál a kimagozós-átmosós dolognál fogok maradni, mivel nincs saját kertünk, nem nagyon marad más. köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 10. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!