Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A muffin és a cupcake között...

A muffin és a cupcake között mi a különbség?

Figyelt kérdés

A maffin, amit mi is szoktunk csinálni, az angolul is muffin, de akkor az a cupcake mi? Annak szokott a tetején mindenféle krém meg dara lenni. De aztt a maffinra is lehet nyomni nem?


pl így :


[link]


ez cupcake de a maffin is így néz ki.


Vagy az elkészítésükben, esetleg ízükben vagy állagukban különböznek?:)



szerintetek?


2011. jún. 10. 12:43
 1/7 A kérdező kommentje:

még egy kérdés bocsi :D


olyna krémet hogy kell csinálni? mármint hogy rendes és finom íze legyen ne csak valami halvány ízű tejszínhab szerűség....:)

2011. jún. 10. 12:44
 2/7 A kérdező kommentje:
de azért a különbségre non kíváncis vagyok:D
2011. jún. 10. 12:52
 3/7 Vree ***** válasza:

Először is két ideillő kép: :D

[link]

[link]


Egyébként Phoebe jobban elmondja mint ahogy én tudnám:


[link]


Röviden: más tészta, a muffin inkább pogácsaszerűen készített, a cupcake meg echte mini-torta.

2011. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jéé köszi :D elolvastam..:D


ezek után inkább MUFFIN *-* xDDD

2011. jún. 10. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó a link, nagyon vidámak a sütik!

Én mascaronet és felvert tejszínhabot szoktam összekeverni. Habzsákkal jól formázható, szép díszítő krémet kapok, ami alapvetően fehér. így folyékony ételfestéket használva szép színeseket tudsz gyártani.

Ráaadásul ízesítheted is (ami egyben színező is lehet), pl kakaó porral, kókuszreszelékkel, tortadarával, szörpökkel.

De az is lehet, hogy a képen sima margarin van kikeverve cukorral, és az van megszínezve ételfestékkel.


Üdv!

2011. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]

Itt megtalálod, hogy mia különbség a kettő között és hogy milyen krémek kerülhetnek a cupcake-re.

2012. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!