Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A MC donald's -os csibeburger...

A MC donald's -os csibeburger miből készül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 22:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Soosee tudod meeg..:DD szerintem nem csibe húsból.:) érződik rajta..
2011. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha nem abból, akkor miből?:-D
2011. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 bp1985 ***** válasza:
37%
Műhúsból. Dolgoztam mekibe. A recepteket még mi sem tudtuk, nemhogy egy külsős. Pl a Ketchupos zacsin is csak annyi van, hogy meddig jó, és hogy a meki részére készül. Ezen kívül semmit nem lehet tudni róla.
2011. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Állítólag gén kezelt csirkéből, de nem lehet tudni biztosan. Ettől azért szerintem ne távolodj el tőle ha szereted, hiszen félelemből nem lehet élni, mert nem is mehetnél ki az utcára, mert lehet, hogy épp ott zuhan le egy repülő, stb. Amúgy meg nem lehet olyan halálos, hiszen egy csomó amerikai ebből él, és még mindig csomóan vannak.
2011. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell túlmisztifikálni ezt a mekdonálcos kaját,valószinüleg szója,állományjavítók,aromák,ízfokozók,szinezékek,nyesedékhús.

A műhús az mi?Mert ami húsnak néz ki,de nem abból készül az szója.

2011. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként,csak érdekességképpen a virslik,felvágottak nagyrésze is ugyanebből van,azt meg mindenki pakolja bőszen a szendvicsébe.

Egyébként én ritkán eszek mekiben,persze nem kell minden nap ott zabálni,de ez a hisztéria ami körülötte van már gáz.

2011. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Nézd meg a Super Size Me című filmet, abban elmondják. Aztán jó étvágyat. :)
2011. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem, azért kérdeztem, nagyon kedvelem a mekis kaját. A super size me -t pedig láttam, de az a film nem teljesen tükrözi a valóságot. Annak a csávónak, aki abban a filmben volt, már alapból voltak bajai, szóval nem hiszem, hogy a mekiskajától fogok meghalni. Ennyi erővel, nagyon sok más kaját is belehetne tiltani...
2011. jún. 12. 23:00
 9/23 anonim ***** válasza:

Akinek van egy csepp fogalma a táplálkozásról,az tudja,hogy ha CSAK biozöldséget evett volna (ami köztudottan egészséges ételként él a köztudatban) ,hasonló tünetei lettek volna az illetőnek,mivel ennyi ideig egyféle ételt enni ide vezet.Teljesen mindegy,hogy mit eszel egyfolytában,ha csak azt eszed.

A csávó szerintem bevasalt magának ezzel egy pár száz zsák dollárt,de több értelme nem volt.A valóságot bárhogy lehet torzitani,úgy,hogy igazinak tünjön.Aztán van aki elgondolkodik rajta,van aki nem.

2011. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A csibeburger beltartalmánál már csak a neve gusztustalanabb. Van valami gyomorforgatóan álromantikus ebben a csibézésben. De a röfiburger után ez már nem is olyan meglepő.
2011. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!