Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet valami bajunk abból,...

Lehet valami bajunk abból, hogy olyan árukat szoktam venni a boltban fél áron, amik pár napon belül lejárnak?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy ha megyek boltba (szinte mindennap), akkor meg szoktam nézni, hogy van-e fél áras termék. Sok üzletben (cba, spar, lidl) le szokták árazni a tejtermékeket, húsokat, kenyeret, ha közel van a lejárati dátum. Általában 30-50% engedmény van rájuk. És ha van valami jó, akkor én azt megveszem, mert így azért elég sokat lehet spórolni. Viszont a barátnőim nem hagynak békén, hogy addig játszok ilyet, amíg egyszer nem kapunk valami csúnya betegséget el. Mindig megnézem, hogy ne legyen rajtuk sérülés, ne legyen átírva, leragasztva a lejárai dátum, meg amikor kibontom, akkor is azért megszagolom, meg az ember érzi egy joghurton, ha nem jó (bár eddig még nem ettem olyat, ami ne lett volna jó). Tényleg lehet ezektől ételmérgezést vagy ilyesmit elkapni? Tényleg csóróság jele ilyesmit megvenni? Csak az az igazság, hogy nem látom értelmét, hogy ugyanazt megvegyem kétszer annyiért, ha van olcsóbban is, maximum annyi a baja, hogy két nap múlva lejár. Ezeket persze az nap megesszük, nem rakosgatom, hogy jó lesz majd egy hét múlva.
2011. jún. 13. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
semmi bajod nem lesz tőle, és nem a csóróság jele
2011. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
18:09 akkor én is leírom, hogy okuljál, bizony van helye reklamációnak ;)
2011. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

mekkora sznobok a barátnőid, te atttyaúristen!


nem lesz tőle semmi bajod az ég világon. fertőzés??? mivan? max egy enyhe gyomorrontás, de az is csak extrém esetben.


bírom az ilyen fellengzős embereket. mondd meg nekik, h akkor vásároljanak be nektek ők, aztán nincs miről beszélni. nyugi, utána kussolni fognak.

2011. jún. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem "égő", amit csinálsz, inkább okos dolog. Maradj továbbra is elővigyázatos. Ja igen, azok a dolgok, amik sok ideig tartósak, sokkal több bennük a tartósítószer...tehát te csinálod jól.:)
2011. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!