Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bárányhúst mivel lehet helyett...

Bárányhúst mivel lehet helyettesiteni?

Figyelt kérdés

Egy levesrecepthez bárányhúst kellene beleföznöm, de egy vendég allergiája miatt most más hússal kellene elkészitenem.

Milyen húst használjak helyette, hogy ne nagyon változzon meg az étel ize. (Tudom, hogy ugyanolyan nem lesz, de valahogy a jellegét szeretném megtartani, amennyire csak lehet.) Minden értelmes javaslatot elöre is köszönök.


2011. jún. 14. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Marha.
2011. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy ezt fogom megpróbálni, ha nem kapok más tippet.
2011. jún. 14. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Kecske vagy marhahús.
2011. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de a kecske ugyanazért kiesik - ezek szerint marad a marha. Neked is köszönöm a választ!
2011. jún. 14. 22:25
 5/9 doboszoli ***** válasza:

Főztem már én vendégvadászoknak marhahúsból olyan "szarvaspörköltet", hogy ihaj.

Még jó, hogy előtte mondták, hogy "de az legyen, mert nagyon értünk hozzá!" Hát én is.DD)

2011. jún. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is marhát tennék bele
2011. jún. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor marhát teszek bele, mindenkinek köszönöm.


@ doboszoli: a marhából készült szarvas receptjét le tudod irni esetleg?

2011. jún. 15. 19:26
 8/9 doboszoli ***** válasza:

Hogyne!

Sima pörkölt, rövid lével, pluszba borókabogyó, kakukkfű, babér,gomba. Hozzáértő kiszúrja a csalást, de kutyaütő megeszi szarvasnak.

2011. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, majd legközelebb kipróbálom!
2011. jún. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!