Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tepertőt fogyaszthatnak...

Tepertőt fogyaszthatnak laktózérzékenyek?

Figyelt kérdés
Csak a minap láttam a neten, hogy a tepertő készítésénél használnak tejet, igaz csak kis mennyiségben. Az lenne a kérdésem, hogy a tejet a főzésnél beszívja a tepertő? Tehát végül is fogyaszthatnak a laktózérzékenyek tepertőt?
2011. jún. 15. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
a tepertőbe hogy kerül tej? o.O ezt nem értem. keress olyan tepertőt amiben nincs tej, bár nem hallottam h a tepertő tejjel készül XD
2011. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A zsírszalonna sütésével készül a tepertő és amikor már majdnem kész egészen kevés tejjel meglocsolják, azért hogy porhanyós és piros legyen. Nem tudom milyen hatása van a laktózérzékenyekre, mert nagyon kicsi a tej mennyiség.
2011. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát hacsak nem extrém érzékeny vagy rá, semmi bajod nem lesz tőle. :D Legrosszabb esetben nyersz egy rossz tapasztalatot és egy rosszullétet, de kicsi esélyt látok rá. :D
2011. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!