Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szereted a tök főzeléket?...

Szereted a tök főzeléket? Miért van az hogy majdnem mindenki utálja (legalábbis a környezetemben)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 12:26
1 2
 1/15 De Puta Madre ***** válasza:
Szeretem, ha nem túl sok benne a kapor, mert azt utálom. Pörkölttel finom.
2011. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, de én mást sem, aminek köze van a tökhöz. Pedig nem egyszer kóstoltam ilyen ételeket, időről időre újra is próbálkozok velük, hátha változott azóta annyit az ízlésem (van olyan étel, amit régen nem szerettem, de ma már igen), de semmi változás, sőt.
2011. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de csak a kapros, könnyedén behabart változatot (én is így csinálom). A vastag rántást semmilyen főzelékben nem szeretem, és tökfőzelékből nem szeretem a babérleveleset se.
2011. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Én utálom. Nem tom miért van ez h többen utálják mint ahányan szeretik. Különben én nem csak a tökfőzeléket hanem semmilyen tökös ételt nem szeretek.


L/14

2011. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is, és a lányaim is nagyon szeretik. Apa utálja, meg se kóstolta soha..
2011. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem, jó sok kaporral, tejföllel. Nem rántom be, és nem is ecetezem. Meggyőződésem, hogy sokan azért nem szeretik, mert az ecet megsavanyítja. Anyukám is tesz bele esetet, ehetetlen.
2011. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mikor még gyerek voltam,nálunk a családba soha senki nem csinált. Anyám azt mondta nem szereti. Így mikor megkérdezték szeretem e,a válasz nem. De azt sem tudtam milyen,én sem csináltam. Mostanában kezdtem el enni(31éves vagyok),anyósom csinálja,és ízlik. A párom is határozottan elzárkózik attól hogy megegye,de a rántott tököt például szereti.
2011. jún. 20. 13:13
 8/15 anonim ***** válasza:

13:03

Na igen, az ilyet viszont sose értem... Hogy lehet valamire azt mondani, hogy nem szeretem, ha még meg se kóstoltam? Én már több verzióban is megkóstoltam a tökfőzeléket, más kérdés, hogy egyik se ízlett.

Amúgy az apum is ilyen, egy csomó dolog van, amit még sose kóstolt, de nem hajlandó megenni. (Amit a nagymamám utál, azt apum is...)

(A második válaszoló vagyok)

2011. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megeszem de nem a kedvencem.
2011. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Én is bizakodó tipus vagyok,rendszeresen megkostolom,hátha rosszul emlékszek,de még mindig utálom:D Nekem a kaporral van a bajom,anélküli változathoz még nem volt szerencsém.A tökféléket egyébként sütve,rántva,töltve stb imádom
2011. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!