Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Energiaital vagy kávé?

Energiaital vagy kávé?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 20:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen, mert pontoztak le mást is, azt se értam, hogy őket miért :D amúgy nekem jó, csináljátok, mert tök poén lenne 0%os válazsolónak lenni....csak nem értem a logikát :D
2011. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

ma 22:02

Durva xD

Visszakerestem, 2-en írtak 83%-kal, az egyik a kv-t szereti, a másik az energiaitalt. Lényegtelen tényleg, hogy melyik vagy Te, biztos jött valaki, aki a másikat szereti, és lepontozta:-D A logikát én se látom benne, de ne is keresd, mindig van, aki "jó érzésből" lepontozgatja a válaszokat :-D

2011. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
am télleg XD kávésokat föl pontozzák energiaitalosakat pedig le..-.-:D
2011. jún. 21. 23:01
 24/34 anonim ***** válasza:
Akkor biztos a "jóérzés" a logika :)
2011. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Reggelente egy kávé, lefőzve, kevés cukor és sok tej... :) szeretem, és egész napra elég.
2011. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Kávé, mivel rengeteg pozitív hatása van. Bár hetente kb csak 2-3x iszok sok tejjel.


Energiaitalt kb havonta iszok 1x, de vizsgaidőszakban van, hogy napi kettőt is, de mindig arra gondolok, hogy mennyi negatív hatása van, de az biztos, hogy jobban felfrissít, mint egy kv.

2011. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

KV. Olcsóbb is, és fincsi is. Művészet. :)

Az energy italoknak sz*r az ízük. De néha buli előtt lehúzok egyet...de nem élvezem. :/ Vagy ha nincs KV valahol, kénytelen vagyok. :D Esetleg még a Cola, de abban kevés a koffein. :D

2011. jún. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"Az energy italoknak sz*r az ízük"

A párom is ezt mondta régebben, de érdekes, a Monster Ripper az csúszik xD

(Annyi félét lehet már kapni különböző ízesítésekben, hogy szerintem mindenki talál olyat, ami neki finom (feltéve, ha akar:-D))

2011. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

kávé! szeretem az ízét, az illatát, jó forrón és hidegen is, nem olyan egészségtelen.

az energiaitalokat utálom, mű, édes sz.r.

2011. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Egyik se. De ha nagyon muszáj, akkor valami light-os kávé.
2011. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!