Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet csinálni nagyon...

Hogyan lehet csinálni nagyon finom tejeskávét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
kinek mi a finom...én 3in1 kv-t szeretem, kicsit forró vízzel és tejjel, nekem az a tökéletes:-)
2011. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2 cukor, aztán a tejet szemre. általában 2 dl bögrébe csinálom, és háromnegyedik van a bögre kávé+tejjel. meghát füga kávé minőségétől is, és attól is, hogy szemes, tehát a gép darálja le, vagy már őrölt eleve.
2011. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én is pont olyan iszom mint az első válaszoló! :) meg szoktam csokis cappucinót csak tejjel,cukorral
2011. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aham! Mert imádom a tejes kávét, és én is vhogy így csinálom, hogy 2dl tej, 2,5 teáskanál cukor és még kávé hozzá. De valamiért olyan keserű az utóíze, másnál pedig olyan finom, lágy. A kávét itthon őröljük. Tudtok ajánlani nagyon finom, lágy, esetleg olyan habos kávé receptet? Hogy lehet olyat csinálni? Keverjek bele tejszínhabot?
2011. jún. 22. 16:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az igazi tejeskávé érzést a Maci kávé, vagy valamilyen cikória instant kávé adja, olyan, mint az oviban volt :) Ilyen melegben úgy variálom, hogy turmixba töltök fél liter tejcsi, kb 6-8 jégkocka, 3 evőkanál Maci kávé. turmixolás és kész a frappé
2011. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én lefőzöm a kávét, de úgy hogy a kávéadagolóba 4 csészényi kávét teszek, de csak két csészényi vizet.

Aztán ezt az erős kávét egy kicsi tejjel ízesítem. És ezt viszem el magammal munkába.


Nekem ez a finom, más biztosan nem tudná meginni. DE nekem így ízlik cukor nélkül egy kicsi tejjel.

2011. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kevés kávé, sok tej, cukor és tejszínhab, ezzel szerintem elég lágy lesz.
2011. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia!Ikeás bögrébe(2 vagy 3,5dl) 1fél cm kávé,majd rá a hideg tej(max 30mp-re a mikróba) és 3,3.5kanál kávéskanál cukor bele. Ha van itthon tejszinhab rá és csokireszelék.. isteni finom.Most fogok hamarosan inni egyet.
2011. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó minőségű kávéból jobb a tejeskávé is, én a kék Tchibo kávét szeretem legjobban, jó sok, közepes erősre főzött kávé, hozzá kevés felhabosított tej és nádcukor, még finomabb, ha a tetejére teszek kis tejszinhabot és megszórom kevés fahéjjal.
2011. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!:) Tehát a kék Tchibo ilyen finomabb kávé? Mert nem szeretem, ha keserű és én most kezdtem kávézni, még azt iszom, amit anyáék vesznek.:$ :D
2011. jún. 22. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!