Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Cukrászdás csokitort...

S. O. S.! Cukrászdás csokitortát le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Meglepinek szánták szülinapra, csak nem egyeztettek velünk.. 2 tortát meg nem akarunk egy szülinaposnak! Meg ha le lehet fagyasztani, akkor mibe tegyük?
2011. jún. 24. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet fagyasztani,mert a piskóta megfagy utána meg ízetlen lesz....
2011. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
és akkor mivan ha két torta lesz??
2011. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet... am mért baj ha 2 torta van? én is kaptam már 2 tortát mert nem egyeztettek, csak örültem neki :D
2011. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..


Közben ezt találtam, csak amikor feltettem a kérdést, ezt nem dobta ki. A kisfiam szülinapjára lesz, és direkt azért tarjuk egybe (egy napon) a rokonokkal, hogy 1 tortája legyen. Én úgy gondolom, hogy egy torta az "igazi" ilyen korban - 2 éves lesz holnap :) Nekem jöhetne 10 is amúgy, de én meg 28 vagyok :) Sőőőőt: nekem 10 torta lenne az igazi :D Apósomnak meg úgyis 1 hét múlva lesz a szülinapja, csak neki a 72.

2011. jún. 24. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nem másoltad volna be a linket, én is azt mondtam volna, hogy nyugodtan fagyaszd le, semmi baja kiengedve

szobahőmérsékleten.

én is szoktam lefagyasztani maradék tortaszeleteket és később megesszük.

az egész tortát talán egy picit bonyolultabb:))ha a díszítés megengedi, szúrjál pár helyr fogpiszkálókat távtartónak. erre tegyél valami keményebb papírt, amit nem szúrnak át.pl sütőpapír, vagy vékony kerek kartonlap

és ezzel együtt takard be egy nayobb alufóliába

vagy ügyesen húzd bele egy neylonzacsiba.

a fagyóba egy olyan polcra tedd, ahol kényelmesen elfér, ne kelljen gyömiszkélni:)

sok sikert és boldog szülinapot a család minden szülinaposának:)

2011. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!