Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vihetnék magammal? Ötletek?

Mit vihetnék magammal? Ötletek?

Figyelt kérdés
egész nap melózok, nincs se hűtő se mikro és fogyózom
2011. jún. 25. 19:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
zöldség, gyümölcs, saláta :)
2011. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
vidd be magaddal amit szeretsz, és megfelel a fogyódnak, egy kisebb hűtőtáskában 2-3 jégakkuval. még ásványvíz is belefér.
2011. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hacsak nem napon dolgozol,joghurtnak reggeliig nem lesz baja,zacsiba müzlit,és eheted is.


ebédre..gyümölcs,zöldség nem romlik

saláta,nem napon még ha hús van benne sem romlik meg

2011. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm

sajnos napos hely

zöldséggel, gyümölccsel nem lakok jól:S

2011. jún. 29. 16:09
 5/13 anonim ***** válasza:
csinálj nyugodtan szendvicset, max barna kenyérből és valami kevés zsír tartalmú dolgot tegyél bele, de szerintem margarin szalámival tökéletes, nem romlik és nem is hízol főleg ha nem zabálsz be belőle, munka közbe úgyis égeted a kalóriát és jól is laksz addig, nem úgy mint ha csak gyümölcsöt ennél
2011. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

megint a jégakkuval jövök elő, a mirelitpultoknál lehet kapni jól záródó hűtőzacskókat. az tényleg olyan, mint egy reklámtasak.nem nagy csomag és mégis praktikus.

mellesleg: a munkaadónak biztosítani kellene a dolgozó számára a bevitt élelmiszer hűtését, és, hogy továbbmenjek a melegítését is.

vannak a munkaadó számára kötelezettségek, csak elfelejtik a drágák...

üdv: volt munkavédelmis:)

2011. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Van sportoló termosz ami egész nap hidegen vagy forrón tartja amit beleraksz, fél L-es vagy 1L-es, nem foglal sok helyet. Ebbe belerakhatod a lent leírt fogyós kaját.


Nekem az edzőm ezt írta fel régen ebédre: 3dl tejet turmixolj össze fél túróval ( ízlés szerint egykis só vagy cukor mehet bele ) és vigyél hozzá diétás teljes kiörlésű kenyeret/kekszeket. Laktató!

2011. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm

sajnos nincs turmixgépem:(

2011. jún. 30. 08:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Napos helyen dolgozol? A szabadban?

Mindegy, gondolom ha nem laksz jól gyümivel, akkor fizikai munkát végzel. És ha napos is, akkor meleg, és akkor bizony olyan, mint a szauna.


Ez már önmagában fogyókúrás körülmény, ne csináld ki magad extra-kalóriaszegény kajákkal. Nyugodtan vigyél szendvicset teljes kiőrlésű kenyérből.

Úgyis lemozgod. max. nem kell egy fél kenyeret benyomnod, hanem csak diétás adagot.


Én szoktam olyat vinni, hogy sonkaszeletek, tojás, paprika, és hozzá joghurt, vagy egy kis diétás kenyér.


De betolom a kakaóscsigát is. Nem tudom mi van a mai péksütikben, de semmivel sem hizlalóbb, mint bármilyen szendvicses kaja. max annyi hogy a szendviccsel hosszabb ideig jól laksz és egészségesebb.

2011. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Túró meg gyümölcsdarabkák -jami! Melegben saláták, ilyen esős vacak napon száraz sajtok, sülthúsok, párolt zöldségek. Barnarizs bármivel nagyon finom. Ha a krumplit szereted, azt csak magában.
2011. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!