Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valami jó kis melegszenya...

Valami jó kis melegszenya recept kéne, egyszerű és nagyszerű?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hááááát ha nem szokványosat akarsz akkor vaj helyettt pizzakrémmel kend meg a kenyeret.Csinálhatod simán is úgy hogy vaj,száraz szalámi,főttojás,sajt.Lehet ezek neked már ismerösek,akkor nem tudom mire gondoltál.
2011. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
szoktak rásütni vöröshagymát is, de sztem finomabb ha mellé eszed nyersen, ropogósan :D
2011. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Paradicsompürével megkened a kenyeret, rá sajtot szelsz, rá fűszerek: só, bors, oregano, bazsalikom

Grillsütőben olvaszd rá a sajtot, isteni, olaszos.

2011. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vajat szoktam összekeverni májkrémmel, vagy májassal meg egy kis mustárral, rákenem a kenyérre, arra megy a főtt tojás, a felvágott, a karikára vágott paradicsom és vöröshagyma, a tetejére meg jó sok sajt. Elég kiadós. :)
2011. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :DD
2011. jún. 29. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a löncshús konzervet keverem el vajjal, reszelt sajttal, picit fűszerezem, és mehet a kenyérre!
2011. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gyulai májas, erőspaprika paradicsom
2011. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Halas?

Tojásos?

Sonkás,Szalámis,?

2011. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

löncshús konzervet keverz kockézott hagymával és tejföllel, isteni a szenyára.


vagy: kenj meg egy sima sonkás szendvicset, tegyél rá paradicsomkarikát, arra pici sót, aztán sajtot és mehet a sütőbe.

2011. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!