Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Coca-Cola...

Mi a különbség a Coca-Cola Light és a Zero közt?

Figyelt kérdés
Meg a Pepsi Light és a Max közt is? A nevükön kívül persze :D

2011. júl. 8. 10:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak azért találták ki a Zero-t, hogy a pasik is megigyák. A Light-Cola-t inni, az olyan csajos. :)
2011. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Összetételben nem tudom,de a zeronak jobb az íze,jobban hasonlít a simához,és mégis cukor nélkül.A lightnak én mindig éreztem valami mellékízét,ami nem tetszett.
2011. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
35%

A különbség a marketing.

Ugyan azt töltik mindkettőbe, hogy más ízt érzel az azért van, mert elhiszed, hogy a zero a pasiké, a light meg a nőké.

Ez a modern tudomány.

2011. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom.Én még csak nem is hallottam olyat,hogy a pasiké lenne,tehát nem gondolom,hogy emiatt érzem másnak az ízét.Főleg,hogy nem vagyok pasi.
2011. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ennyi? Az egyik női a másik férfi ital ennyi a különbség?
2011. júl. 8. 15:27
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem hinném, hogy ennyi lenne a különbség, de valami van, a zeroban ha jól rémlik 1 caloria van, míg a lightban 0.
2011. júl. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna :=) Éppen a hétvégén tette fel ugyanezt a kérdést a kisfiam. Csak álltam ott és fogalmam sem volt, hogy mi a válasz :=)
2011. júl. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Salx Narval ***** válasza:
82%
Valami minimális eltérés biztosan van, mert nem teljesen egyforma az ízük.Gondolom, ez csak adalékmennyiségi dolog.Nekem ezek az üdítők, sajna túl édesek.
2011. júl. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Hungy ***** válasza:
20%
Az én tudomásom szerint a Light-ban CUKOR nincs, a Zero-ban pedig KOFFEIN! Ez a különbség.
2011. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet némi különbség a kettő között, de mindkettő cukormentes, az fix. Szerintem a Zero finomabb, de hát ízlések és pofonok.
2011. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!