Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Coca-Cola...

Mi a különbség a Coca-Cola Light és a Zero közt?

Figyelt kérdés
Meg a Pepsi Light és a Max közt is? A nevükön kívül persze :D

2011. júl. 8. 10:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy tudom, hogy a ligth-ban kevés cukor van a zeroban meg semennyi.
2011. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
43%

Hungy attól,hogy kiabálsz,attól még butaság,amit írsz.Kóla koffein nélkül?Ezt senki nem hiszi el.

A különbség,hátha valaki érti:

Zero:

Kólaízű energiamentes szénsavas üdítőital édesítőszerrel.

Összetevők: szén-dioxid, színezék, savanyúságot szabályzó anyagok, édesítőszerek, aromák, koffein.

Összetevők: szén-dioxid, színezék:szulfitos-ammóniás karamell, savanyúságot szabályozó anyagok: foszforsav és nátrium-citrát, édesítőszerek:nátrium-ciklamát, aceszulfám-K és aszpartám, aromák, koffein.

Fenil-alanin-forrást tartalmaz!


Light:

Összetevők: víz, szén-dioxid, színezék: karamell, édesítőszerek: nátrium-ciklamát, aceszulfám-K és aszpartám, savanyúságot szabályozó anyagok: nátrium-citrát, foszforsav és citromsav, aromák, koffein, tartósítószer: nátrium-benzoát.

2011. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Hungy ***** válasza:
28%

Amint láthatod, azt írtam, hogy a "tudomásom szerint". ha esetleg gondjaid vannak a szövegértelmezéssel, akkor vissza az általános negyedikbe.

Nem kiabáltam, csak a különbséget szerettem volna kiemelni, hogy érthető legyen. A "butaság" szót pedig köszönöm, a segítő szándékom mellett ez rendkívül kellemesen esett. De hát van aki tud intelligens ember módjára kommunikálni, és ugye van aki nem. Hálás vagyok, hogy minősítetted magad, így megspóroltad nekem ezt a fáradtságot. :-)

2011. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát az összetevők kicsit másak, a zeroban 0 kalória van, a lightban kb 1. De láttam erről egy külön műsort angliában, hogy tényleg csak azért találták ki mert a lightot kevés férfi itta, és elvilleg a zeronak még a reklámja is férfiasabb :DD
2011. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%
A zero sokkal jobb mint a light, tényleg jobban hasonlít az erdetire. A light meg édesebb azt nem szeretem.
2011. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Van különbség, más az aromája mindkettőnek.

Évek óta Zérót iszom, nemrég ittam egy buliban ligh-ot, azonnal éreztem, hogy más az ize...

2012. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

valami különbség persze van, de én is úgy tudom hogy főleg azért találták ki, hogy a pasik is jobban vegyék, mert a ligh-ot nem vették annyira.

marketing szakosként tanultuk ezt, volt rá egy esettanulmány is.

2012. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%
Mindkettő cukormentes, ill. a Light-ben olyan édesítőszer található, ami rákkeltő hatású, úgy tudom, a Zéro-ban nem ez van. Hogy pasis, vagy nőcis, az nem kérdés, vigyázni a mesterséges adalékanyagokkal, ez a fontos !
2012. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A Light az _csökkentett_ kalóriatartalmú, a Zero viszont nullkalóriás. És mondjuk ízre is jobb a Zero, tényleg sokkal jobban hasonlít az eredetihez.
2012. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

SZerintem a Zeroban nincs cukor...azaz nagyon remélem mert cukorbeteg apumnak engedjük hogy igya...

Én úgy tudom hogy a lightban van cukor,annak ellenére hogy alacsonyabb a kalóriatartalma mint a simának.

A zero sztem is finomabb.

2012. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!