Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Emlékeztek még erre a cukorkár...

Emlékeztek még erre a cukorkára (kép lejebb mellékelve), lehet még kapni valahol, ki volt a gyártója?

Figyelt kérdés

Most harmincas vagyok, kiskoromban ill. tinikoromban volt kapható a KUBAI cukor, ez volt a neve. Emlékszem, nagyon szerettem, kis szines, szív alakú cukorkákkal volt teli egy nejlonzacskó, aminek, ha jól emlékszem, a bal oldalára volt rajzolva egy pálmafa, minden más színű szivecskének más-más íze volt (az rémlik már csak, hogy a halványzöldnek enyhe mentolos volt az íze, a többire nem emlékszem).

Lehet ezt valahol még kapni?? Ki volt vajon a gyártója?? Talán, ha kiderülne és írna nekik az ember, újra gyárthatnák.


A mellékelt linken az amerikai változat látható, itt is ilyen volt, csak feliratok nélkül: [link]


2011. júl. 13. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Én csak 16vagyok szóval természetes, hogy nem emlékszem de én is kíváncsi vagyok, hogy lehet-e még kapni :)) ilyen kell nekem :o Bocsi az offért.
2011. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Végig néztem pár oldalt, úgy tűnik, h már nem gyártanak ilyet:(


Én is szerettem :)

2011. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem tudok segíteni, én még a nevét sem tudtam. Összesen egyetlen képet találtam róla:

[link]


Leginkább én is a halványzöldekre vadásztam, azon kívül volt narancssárga, fehér, levendulalila, talán pasztell citromsárga és picit sötétebb zöld is.

2020. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3.-nak: Igen, ez volt az, ez volt a zacskója!

De jó lenne, ha lehetne újra kapni!!! Szerettem én is nagyon.


Amúgy végig böngésztem itt vagy 20 oldalt tele cukorkás kérdésekkel, és elég sokan keresnék még..., ahogy a Nebuló cukorkát is. Az is nagyon fincsi volt!

2020. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!