Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kaptam néhány palack Coca...

Kaptam néhány palack Coca Colát, amiknek februárban lejárt a szavatossága. Elfogyaszthatom azért?

Figyelt kérdés
Megkóstoltam, semmi különös nincs az ízében. Lehet tőle valami bajom? Ha igen, mi?
2011. júl. 15. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem!lejárat Után még sokáig iható az üdítő. Max egy kicsit fosni fogsz tőle, de nem hiszem
2011. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
nem lehet tőle bajod, de , ha mégis tartasz tőle, kiváló vízkőoldó, pl nem ide való, de leírom a wc tisztításához.
2011. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, minden panasz nélkűl. A Coca-Cola is szokott néhány hónapja lejárt terméket hivatalosan, engedéllyel árusítani.
2011. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
szerintem bontatlanul,hűvösön akármeddig eláll.simán megihatod
2011. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Phoney ***** válasza:
100%

Hamarabb lesz rossz ízű mint veszélyes, szóval nyugodtan.


Egyébként idővel megromlik hűvös helyen is.

2011. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs sem szagában, sem ízében, sem színében észrevehető, rossz elváltozás idd meg nyugodtan, vagy használd vízkő leoldására.
2011. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle. Én is ittam már lejárt üdítőket.

Nekem egyedül a lejárt ice teáktól ment a hasam.

2011. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ittam már lejárt Colat. Valahogy nem volt friss ízre. Ittam Mirandát is, az meg romlott volt, tényleg. Pepsit egyszer vettem, de nem ittam meg, mert rosszul zárt a palack (gyártási hiba?) , és nem volt benne szénsav. Megpenészedett egy hét után.
2011. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a csokinak is amikor lejár akkor először csak annyi baja van hogy kifehéredik a kakaóvaj rajta szóval iható
2017. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!