Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kinnt felejtettem a tejszínes...

Kinnt felejtettem a tejszínes gombás csirkeragu-t fedve a tűzhelyen. A párom szerint tuti megromlott, én nem éreztem rajta semmit. Olyan 25' lehet itt, szerintetek megromlott? Vagy ne kockáztassunk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 09:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12:16, lassan átmegyünk országos "milyen idő van" körképbe... :)
2011. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ja, remélem a kérdező nem haragszik meg miatta:))
2011. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha tejszínes is és gombás is, meg meleg is, én biztosan nem ennék belőle. Persze a férjednek van esze, hogy azt tanácsolja, először te egyél belőle, majd kiderül, hogy mi lesz?

Élsz még?? :))) Remélem nincs baj??


:D

Bács megyétől keletre volt szél, és most olyan gyenge, permetező "májusi eső", amitől elázni lehet, de esernyővel kiröhögnek. Inkább maradok egyelőre itthon.

2011. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Budapesten egész délelőtt özönvíz-szerű esőzés volt.


Tényleg, kérdező, minden OK?

Kicsit aggódok, mert ugye én mondtam, hogy ha nem érzitek rossznak, egyétek meg!

2011. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon cukik vagytok! köszönöm a sok választ, meg az időjárás jelentést.. hihi, én ettem belőle késő du., de ugye reggel beraktam rögtön a hütőbe, kicsit szerintem savanykás volt, szóval nem tudom lehet nem volt 100-as..de nem lett semmi bajom, persze a páromnak nem engedtem h egyen beőlőle mert ő nagyon érzékeny hasú:D hihi, köszi még 1X a válaszokat!
2011. júl. 21. 09:52
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy megértétek a ma reggelt, ha nem írsz ide többet, egész életemben retteghettem volna, hogy megöltem két embert ezzel a tanáccsal. :D


(Ma reggel vastag pára és felhőréteg Budapest egész területén. 17 fok. Brrr.)

2011. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nálunk csöndes eső esik:))

örülök, hogy hasmars nélkül túlélted:)))

2011. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy "köztünk" maradtál. Drága a virág! :)))

D:

Nálunk borús, nyúlós idő van, esik. Nem szeretem. :))

2011. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!