Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bacardi mojito, vélemények?

Bacardi mojito, vélemények?

Figyelt kérdés

Én még soha nem ittam mojitot, nem tudom érdemes-e kipróbálni. Ezt lehet valamivel keverni (gyümölcslé), vagy nem érdemes?


[link]


Nyaralásra szeretnénk venni valamit, de nem tudjuk, hogy jó választás-e? Szerintetek? Kinek mi a tapasztalata?


2011. júl. 24. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
mojito a kedvencem, de ilyen előregyártottat még nem ittam. ha gyümölcslével vagy valamivel akarod keverni, akkor miért mojitot akarsz venni? :D akkor vegyél sima rumot vagy vodkát.
2011. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen akarom keverni. :) Csak, hogy szokták-e valamivel arra vagyok kíváncsi. De ezek szerint akkor nem. Köszi a választ. :)
2011. júl. 24. 11:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Isteni!

1/3 bacardi mojito, 2/3 sprite, 2-3 lime karika és kész!

2011. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyetek hozzá mentalevelet és lime-ot. Mással ne keverjétek, mert az már nagyon pancsolt lesz.
2011. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 24. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:

a mojito egy koktél,szóval nem kell keverni. menta+lime alap hozzá :) de ez milyen mojito, ha nincsen lime meg menta íze? azért egyszer megkóstolnám... :)

amúgy miért nem csináljátok ti? :)

2011. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Gőzöm sincs milyen íze van, még soha nem kóstoltam. :)


Azért nem csinálunk mi, mert lusták vagyunk hozzá, egyszerűbb megvenni készen. :D

2011. júl. 24. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:

a 12:31-el értek egyet, menta és lime - ellenkező esetben kapsz valami kakit, ami valami, csak nem Mojito.

Ittam már ilyet, nem is egyszer, és nagyon finom. Tényleg olyanoknak való, akik szeretnek koktélozni, de nincs idejük meg felszerelésük megcsinálni. Ezt csak kitöltöd a pohárba, dobsz bele jeget, mentát meg lime-ot, és már kész is!

szerintem jó választás.

Mojito forevör! :))

2011. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget Neked is, valószínű ezt fogjuk kipróbálni. :)
2011. júl. 24. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!