Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Esztergomban hol van megfizeth...

Esztergomban hol van megfizethető árú étterem, büfé, vagy "menza"?

Figyelt kérdés

3 napra megyünk Esztergomba. Szálláshely tippeket is elfogadok. 1 szálláshelyet találtam ami 3000 ft/fő/éj fürdőszobával és minikonyhával, csak az a város szélén van és nincs autónk. Ha valaki tud ilyen árban szállást az kérem írja már le ide, hogy hol található, esetleg a web-címét is.

Előre is köszi a válaszokat.


2011. júl. 26. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ilyen árakra gondoltam.

Nálunk Törökszentmiklóson (Alföld) úgymond menza konyhán 550,- 1 bőséges adag menü. Naponta kétféléből lehet választani. Nagyon jól főznek.

Ilyesmire gondoltam volna, de ezek az éttermek tökéletesen megfelelnek. Amiket én találtam, azok mind drágábbak voltak.

2011. júl. 26. 11:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt finom kajákat főznek. A két étterem egy utcában van, olyan 5-6 házzal arrébb vannak egymástól. A fekete sas egy picit eldugott helyen található, de ha jól figyeltek akkor az ERSTE Bank mellett megfogjátok találni gond nélkül. :)


A Partedlivel szemben, az út másik felén van egy strand büfé is.


Ha a Bajcsy-Zsilinszky úton mentek tovább be a központ felé akkor még találtok 1-2 gyors étkezdét, azoknak nem jut eszembe a neve. :)


Annyit tudok segíteni, hogy 2 lámpa (2 zebra között) lesznek. Itt is az egyik eldugott helyen, a Bástya alsó részén. A másik meg pont a bástyával szemben, nem messze az MKB banktól.


De szerintem megtaláljátok majd őket! Szállást sajnos nem tudok olcsón.

2011. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Boltot vagy áruházat tudsz ajánlani?

A vasútállomástól nagyon messze van a bazilika?

Vonattal megyünk, tehát gyalog megyünk mindenhová?

Esetleg biciklit lehet valahol bérelni?

Párkányba érdemes átmenni nézelődni?

2011. júl. 26. 12:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudok :) A vasútállomástól kb. 800-900 méterre van a Tesco (Mátyás király utca 30.) Szerintem itt érdemes vásárolni mert egy helyen van minden és viszonylag olcsó (gyógyszertár, és pizzéria is van bent, kint egy fornettis és egy fagyis található). Bent a központban vannak kisebb boltok pl. coop, de ott majdnem a duplájába kerülnek a dolgok.


Ha a Tescotól haladtok kifelé a városból a Dobogókői úton, akkor még találtok Aldit, Lidlt, Takkot, Müllert, Vögelet, Praktikert egy helyen. Ez már olyan 2 kilométerre van a vasútállomástól.


A Bazilika pont a város másik vége, 3 kilométerre van az állomástól, úgyhogy legalább 45-60 perces séta, tempótól függően.


Biciklit a Kis-Duna sétánynál tudtok bérelni (tehát csak bent a központban). A Kis-Duna jobb partján található, párhuzamosan fut a Deák Ferenc utcával. A sétány köti össze a város turisztikai szempontból legfontosabb területeit, Esztergomot a Széchenyi térrel, a Vízivárost a Bazilikával és a Várheggyel.


Ez a sétány, itt a fáknál szoktak lezárva lenni bicajok (a Bazilika felőli oldalt kell nézni).


[link]



Párkányban van egy sétáló utca amit meg lehet nézni, illetve van egy strand is. Más érdekességet nem ismerek, de arra nem is igazán vagyok tájékozott.

2011. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaidat. Sokat segítettél.

Még egy utolsó! Szerinted érdemes biciklit bérelni (bicikli lopás miatt kérdezem).

2011. júl. 26. 16:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs mit, ha van még kérdésed segítek szívesen. :)


Szerintem nem érdemes, mert ott a központban már úgyse tudod használni, hiszen a Bazilika fent van egy nagy domb tetején. A városban szintén nem tudod használni, mert az úton nem tudsz vele közlekedni a forgalom miatt, a járdán meg a gyalogosok miatt nem tudsz vele menni.

2011. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jah az elfelejtettem mondani, hogy nincs helyijárat közlekedés a városban. Úgyhogy buszokra ne nagyon számítsatok.
2011. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]


Itt találtam szállást.

2011. júl. 29. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!