Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megbízható ételfutár? Melyik...

Megbízható ételfutár? Melyik ételfutárt tudnátok ajánlani? 38 hetes km. vagyok. Annyira elkezdett dagadni a lábam, hogy már rémisztő.

Figyelt kérdés
Egyre nehezebben állom végig a konyhában a főzési időt, úgyhogy úgy döntöttem, hogy szülésig, hétköznaponként inkább rendelek. Hétvégén, a férjem meg már be tud segíteni.
2009. ápr. 6. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gastroyaltól rendelek, még semmi gondom nem volt velük. Nagy a választék, finomak az ételek (nyilván a saját kategóriáján belül), és elfogadható az ára. A futár megbízható: mindig azonos időben jön, és lehet kajajeggyel fizetni (mi jelenleg el sem tudnánk máshogy költeni a férjem meleg élet utalványait). Akár egy napra is rendelhetsz, nem kell rögtön egész hétre, és így tudod tesztelni.
2009. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én a teletál ételfutártol szoktam rendelni.Nem tul drága,nagy adagot adnak és van kismama menüjük,és finom.
2009. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettetek!
2009. ápr. 6. 11:24
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is pont most gondoltam, hogy a szülés után lehet néha segítséghez folyamodom. :) Amíg dolgoztam, az Egészségkonyhától rendeltem, és nagyon finomakat főznek, az adagok is jó nagyok. És minden nap lehet gyümilevest választani :)én ha kell, tőlük fogok rendelni itthon is.

33 hetes km.

2009. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!