Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik ételfutárt válasszam?

Melyik ételfutárt válasszam?

Figyelt kérdés

Elutazom 2 hétre, és férjemnek szeretnék ebédet rendelni.

Melyik ételfutárt ismeritek?

Elégedettek vagytok vele?


2010. jan. 17. 00:00
 1/6 anonim válasza:
Én már rendeltem a gastroyaltól a kaja nem volt valami jó és elég drága is volt. Az "anyucika" ételfutárnál a kaja elég türhető és árban is jó. De szerintem a legjobb a Food Expressz nekem az ő kajájuk jön be a legjobban és olyan nagy adagot adnak, hogy nekem elég vacsorára is.
2010. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tel-food, Menza Food, Teletál ezek mind nagyon jók. Árban is így követik egymást. A kajájuk között nincs különbség, én már kóstoltam mind a hármat, bár azért ha választani kéne a Tel-foodra szavaznék. Nemcsak azért,mert az a legolcsóbb, hanem mert tényleg jól főznek. Ők szoktattak rá a petrezselymes jázminrizsre, azóta legalább hetente csinálok magamnak!
2010. jan. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én még csak a Teletálat próbáltam, sztem tuti. a legtöbb kajájuk el van találva.

a gastroyalnál pocsékabb minőségű kaját még a sarki csóró kifőzdében sem ettem... ingyen se kéne, annyra xar...

2010. jan. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gastroyal tényleg pocsék,de a food expresszel én meg voltam elégedve,adagban is árban is.
2010. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Vegafutár nagyon király, széles választékuk van!
2010. jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ízvarázslót ajánlom.
2010. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!