Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb cukrászda...

Melyik a legjobb cukrászda Budapesten?

Figyelt kérdés
kellemes, finom és olcsó :D
2011. aug. 2. 00:27
 1/9 tetro ***** válasza:
54%
daubner
2011. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Zazzi kinn Solymáron. Eredeti francia sütik nyamm.
2011. aug. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én ettem egyszer a Daubnerben, semmi különöset nem találtam az ott kapható sütikben.

nem volt finomabb, mint akármelyik másik cukrászdában.

2011. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2011. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetro ***** válasza:
igen, ez tény, a Daubner nem különleges. de legalább tisztességesen bánik az alapanyagokkal. nem ez szocializmusból megmaradt ipari cukrászda. nincsenek nálunk különlegességek, mint mondjuk a Zazziban, de jóval a budapesti árak alatt van. a gesztenyés kifli pedig a legjobb péksütemény, amit valaha ettem :D
2011. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vári cukrászda
2011. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

azt én is hallottam már, hogy a Daubnerben csak a legjobb minőségű alapanyagokkal dolgoznak, nem spórolnak ki semmi a sütikből, dehát ki tudja igaz-e, senki nem tudja leellenőrizni, tényleg így van-e.

max. egy bennfentes tudná megerősíteni, aki ott dolgozik.


szerintem inkább azért drágább, mert elegáns környéken van. de hogy miért lett olyan híres, nem tudom.

talán régi üzlet, fogalmam sincs.

2011. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2011. aug. 2. 14:09
 9/9 tetro ***** válasza:
a Daubner egyáltalán nem drága budapesti viszonylatban. az meg, hogy milyen alapanyagokból dolgoznak, azt a fogyasztó is meg tudja állapítani.
2011. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!