Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szülinapi torta sütés nélkül?

Szülinapi torta sütés nélkül?

Figyelt kérdés
Páromat szeretném meglepni valami finomsággal a 25.születésnapjára, de nem bánnám ha egyszerű lenne elkészíteni, mivel nem vagyok túl jártas a sütésben. Tudom, guglizzam meg, néztem is, de olyan receptek érdekelnének, amik tényleg beváltak és sikert arattak :)
2011. okt. 8. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem ebből a túrótorta bevált! Remélem tudtam segíteni. :)


[link]

2011. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hű, ez nagyon jól hangzik,mivel imádja a túrót, ráadásul elég könnyűnek is tűnik :) köszi szépen, ez jó is lesz!:D
2011. okt. 8. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
sütés nélkül;puding!még melegen nagyobb tányérra öntöd és amikor köszöntenéd előtte tejszín habbal díszíted....na?
2011. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nincs mit, remélem sikerül :)
2011. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A hipó pH-ja 12-es, a mosogatószereké általában 4,5-6 között ideális a "bőrsemlegesség" miatt. Vagyis könnyen belátható, hogy az az egy csepp hipó, amely rajta maradhat az edényen a mosogatószeres öblítéskor bizony hamar semleges oldattá válhat...
2011. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a másikhoz szólt volna:D
2011. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon finom:

[link]


Vagy ez:

[link]


De én pl. ezt fogom a párom szülinapjára megcsinálni, igaz hogy kell sütni de nagyon egyszerű elkészíteni és ráadásul finom is:

[link]

2011. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amerikai sajttora áfonya lekvárral így keresd a neten! Isteni és különleges! csak keksz kell hozzá! Boldog sz.napot! :)
2011. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!