Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A 3-om közül melyik a legegész...

A 3-om közül melyik a legegészségesebb illetve egészségtelenebb?

Figyelt kérdés
Coca cola,Nestea,Lipton tea.
2011. aug. 6. 19:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
1 szenyó :d :d :D :D te tényleg így tudsz csak kommunikálni?! Jééé, vannak ilyen emberek?
2011. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

MODTAM h szenya vagy.s látod...:D:D:D:Dkutya


ugassssá vonyiccsááá te dögöcske

2011. aug. 6. 22:15
 13/18 anonim válasza:
szlopád a Coca colát és még az a maradék agysejted is meghal....mondjuk nem lesz hosszú folyamat :D
2011. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

az a baj hogy 4 éves korom óta napi 2,5 3l iszok meg belőle és kiv vok milyen hatásai vannak.

át szeretnék szokni vmeik másikra hátha azok nem annyira egészségtelenebbek mint a coca cola.

2011. aug. 6. 23:14
 15/18 anonim válasza:

[link]

Hogy bírod? Tudsz aludni tőle? Nemvagy elhízva?

2011. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

105 kg voltam.

7 hónapja sikerült leszoknom róla és sajnos átszoktam a Liptonra.

Azóta lefogytam 76kg-ra és sokkal több energiám van, elmúlt a depresszióm csak vmiért hamar felkapom a vizet.

Mikor napi 3l.ittam-hát naon xarul voltam ha nem kaptam meg napi cola adagomat nem tudtam mozogni,beszélni szinte félholt voltam.A fogaim azért nem mentek tönkre mert minden nap mostam mostam és mostam de sajna igy is elég sok kárt okozott bennükk.

de végre vége.

2011. aug. 7. 00:14
 17/18 anonim válasza:
szívd ki apád faxát abban egészséges a nedű hiszen életet is tudott adni neked :))
2011. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Arra már mi is rájöttünk, hogy igen könnyen felkapod a vizet:)

Egyébként a tegnapi első 20.20 vagyok. Most néztem az emileimet, és láttam, hogy kaptam tőled még tegnap nagyon értelmes, és biztos sokat mondó levelet. Csak az a baj, hogy nem értem teljesen a nyelvezetedet.

De gondolom annak az egy árva "c" betűnek a sok "s" társaságában az lett volna a mondanivalója, hogy hallgassak.De miről? azt ne hangoztassam talán, hogy 19 éves vagy? És ennyi idősen vagy ilyen buta? Erre a többiek is rájöttek maguktól. Az a helyzet, hogy általában egy ember számára nem okoz gondot kiszámolni, ha 1992 van a neved mellett, akkor hány éves lehetsz.

2011. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!