Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 1 ember hány napig bírja ki...

1 ember hány napig bírja ki étel nélkül?

Figyelt kérdés

És ha a súly is függ akkor mennyi ideig bírja

1 vékony

1 teltebb

és 1 kövér ember?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 7. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Egy átlag ember elvileg 40 napig is kibírja, feltéve, ha van elég folyadéka. Ha az sincs, akkor max egy hétig. De ne próbáld ki!
2011. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

akár 3 hónapig is, de súlyos mentális, és fizikai károkat szenved.

Szövődményei is lehetnek a dolognak.

Sosem lesz már önmaga.

2011. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
1-2 hétnél tovább nem bírja. De ez nem tom és jerry, szóval ne szórakozz vele, mert csak egy egészséges életed van!
2011. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Az emberi szervezet 2-3 nap bírja ital, 21 nap bírja étel nélkül. Utána visszafordíthatatlan folyamat indul be, és hiába eszel vagy iszol meghalsz.
2011. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) nem, nem akartam kipróbálni, csak érdekelt :)
2011. aug. 11. 19:52
 6/8 anonim válasza:
0%
már az éhségsztrájkolók 13 napja bírják asszem :-/
2011. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
59%

•Egy átlagember körülbelül 30-40 napig marad életben, ha nem eszik semmit

•Kutatók feljegyeztek egy esetet, melynek során egy több mint kétszáz kilós férfi 382 napig bírta étel nélkül, ez idő alatt azonban 90 kilóra fogyott, és folyamatos orvosi felügyelet alatt állt, melynek során kritikus állapot esetén multivitamint és ásványianyag-kiegészítőket kapott

•De már, többek között az éhségsztrájkok megrázó eseményein is pl.1920-ban például az ír Joseph Murphy éhségsztrájkjának 68. napján, McSwiney 74. napján hunyt el, az 1981-es éhségsztrájksorozat elindítója, Bobby Sands pedig a 66. napon, a 64. napon azonban már kómába esett. Bár ki lehet bírni hosszabb ideig étel nélkül, egyéntől függően már napok alatt is jelentkezhet olyan állapotromlás, mely akár életveszélyt is előidézhet.

•Folyadék nélkül napokat sem bírunk ki!!!!

2021. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer 48 órán keresztül (tehát 2 napi teljes étkezést) hagytam ki. Csak úgy, semmi oka nem volt, kíváncsiság. Meg hátha a "böjt" jó lesz valamire alapon.


De közben folyadékot toltam bőven, de az is csak energimentes tiszta víz volt. Nem gyümilé, nem cukrozott bármi. Semmi bajom nem lett, eleinte az éhség miatt ingerültebbnek és gyengébbnek éreztem magam, de azek elmúltak idővel. Tényleg semmi különösebbre nem emlékszem...


Mondjuk én alkatilag jól bírom mind a kevés szénhidrátot, de a spontán éhezést is. Gyakorlatilag 6 órán keresztül nem eszek/iszom semmit kb észre sem veszem :D :D Van hogy délután 2-kor jövök rá... hogy hopp elfelejtettem enni :D :D :D Jó mondjuk ehhez le kell hogy kössön valami alaposan. (Telejsen átlagos testalkatom van egyébként.)

2022. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!