Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen a zöld tea vaníliával...

Milyen a zöld tea vaníliával ízesítve?

Figyelt kérdés

Most olvastam róla a neten, hogy ha vaníliával ízesítjük, akkor csökkenti az étvágyat. Nem próbáltam ki, mert nincs kéznél most vanília(nincs kedvem boltba menni).

De kíváncsi vagyok, hogy milyen ízű. Ha valaki esetleg kóstolta úgy, akkor írja meg.


2011. aug. 7. 15:11
 1/3 anonim válasza:
Ezt így nem tudom megválaszolni, viszont vaníliás (aromás) zöld teát ittam már, és pont olyan íze volt, mint a barackszín bevonatos régi C-vitamin tablettáknak, egyszóval rossz. Attól még az étvágyam nem vitte el jobban.
2011. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ki se próbálom. Nem rontom el az ízét.
2011. aug. 7. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen teakeverékek, hogy pl. zöld tea gyümölcsökkel, gyógynövényekkel és vaníliával, szerintem mind nagyon finomak, önmagában csak vaníliával nem kóstoltam, nem biztos, hogy úgy annyira finom, de ízlések és pofonok, senki se fogja tudni megmondani, neked ízlene-e. A puding próbája az evés, kóstold meg, ha lesz vaníliád. :)
2011. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!