Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért hosszú a padlizsánom?

Miért hosszú a padlizsánom?

Figyelt kérdés
ezéven megpróbálkoztam a padlizsán termestésével de nem oylan mint amit a boltban lehet venni hanem hosszú, vékony. így nem is merem leszedni mivel szerintem közepe(húsa) nem sok lehet és én padlizsánkrémet szeretnék készíteni belöle. szóval ha van iylen külön fajta, akkor mikor kell leszedeni?? ne várjam hogy hízzon?? és szép kerek legyen??
2011. aug. 8. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ezt találtam neked, lehet hogy segít.

[link]

2011. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán még ezek közt találhatsz valami okosat:

[link]

2011. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezeket márm ind olvastam de azért köszönöm, konkrétan az érdekelne hogy ez a hosszú fajta mire jó és mikor kell szedni
2011. aug. 8. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát... nem tudom, hogy ez a padlizsán esetében is így van -e, de mi otthon cukkinit és tököt szoktunk termeszteni.

Amíg pici a cukkini, addig egyenes és hosszúkás (mint a boltban kapható), ha viszont hagyjuk nőni, akkor úgymond "tökösödik", gömbölyödik az alja.

Szerintem ez így lehet a padlizsán esetében is...

2011. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!