Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Cerbona nevű gabonapelyhet...

A Cerbona nevű gabonapelyhet már nem gyártják?

Figyelt kérdés
Lisztérzékeny vagyok, és az volt az egyetlen gluténmentes gabonapehely ami ízlett.:(
2011. aug. 8. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
a Cerbonát felszámolták sajnos:((
2011. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, szegény csődbement... Viszont a Spar-os termékeket is ők gyátják (legalábbis a műzlit biztos), és azt még lehet kapni. Lehet, hogy van gabonapehely is, nézd meg egy-két "gagyibbnak" (nemcsak Sparos, más cégnek is ők szállítanak) csomagolását is, hátha...
2011. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:(((
2011. aug. 8. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
nem :( nem értem, hogy ami jó, ismert az miért megy csődbe?!
2011. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fizetésképtelenné vált, mind a beszállítók, mind a munkavállalók felé. ez egy nagyon bonyodalmas gazdasági dolog, a fogyasztónak lehetetlen elmagyarázni.

én ezt 2003-ban átéltem a Parmalatnál ( egy város ), csőd, felszámolás, csoportos létszámleépítés stb...

valaki a felszámolótól majd bagóért megveszi,aztán, ha tudja üzemelteti tovább, persze más feltételekkel.

bocs, hogy egy kicsit elkanyarodtam:(

2011. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én értem, hogy biztos volt oka, csak "kicsi" vagyok hozzá :) de nagyon elszomorító az egész, hogy nem elég jól csinálni, minőséget adni, akkor is csődbe mehetsz.
2011. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hidd el, hogy ezek a gazdasági folyamatok magasabb szinten dőlnek el.

én is nagyon szomorú vagyok, hogy városunk amellet, hogy történelmi gyönyörűség,a fejlett ipara is híres volt,volt,volt...,csak volt:((

2011. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is nagyon sajnálom...pedig volt egy felejthetetlen gabonapelyhük karamellás ízesítéssel(nem vagyok karamella kedvelő)már több,mint 10 éve nem ettem olyat..és azóta sem ettem hasonlóan finomat...
2011. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!