Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pizza di Casa Szombathelyen,...

Pizza di Casa Szombathelyen, próbáltátok már? Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer rendeltünk onnan barátnőmmel és finom volt. De én akkor is azt mondom hogy a görög pizzéria a legfinomabb.
2012. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 masseur válasza:
Zalaegerszegen: A tészta peremének a belseje keletlen, nem sült át. Az élesztőt büfögjük. A pereme égett kívülről... A feltétet csak bemutatták neki, sajt alig... Nem azt a pizzát kaptam amit rendeltem. Mivel a feleségem nem szereti a paradicsomos alapot, kotkodát rendeltem, de a kukorit kaptuk... A pizzához nem nyúltunk, hanem felhívtuk a pizzériát, amire megkaptuk, hogy nem tudjuk mit rendeltünk, mi vagyunk a hülyék... Csere lehetőségéről szó se esett... Amit a neten írtok, hogy: "...és máris tisztában lesz az óriási különbséggel..." Na ez az egy igaz! ez úgy szar ahogy van, kikérem magamnak és családomnak a bántó stílust, és ismeretségi körömben is újságolni fogom a tapasztalataimat... EZ SZAR nem pizza!!!
2013. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!