Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 30 év az élelmiszer-kereskedel...

30 év az élelmiszer-kereskedelemben?

Figyelt kérdés

Ha valaki ennyi ideje van a pályán, hogy lehetséges az, hogy nem tud kimérni 10 dkg sajtot vagy pl. 20 dkg szalámit?

Mert nálunk a kóp boltban(szándékos) a hölgyemény rendszeresen 5-10 dkg-val többet mér.


2011. aug. 14. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
azért csinálja, hogy többet vigyél, mert ilyenkor az emberek a "Maradhat?" kérdésre perszével válaszol. velem is csinálta egy ideig ezt egy eladó, aztán egyszer mondtam, hogy nem, 10 dekát kértem, annyit adjon, és utána már érdeked módon pontosabban meg tudta saccolni a dekákat.
2011. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen kell neki tudni saccolni gramra, de le kell neki venni a felesleget, sot le is szedetheted vele.
2011. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, forgalomnövelés. Nekem van egy kedvenc hentesem, imádom, de ha 1 kg húsra van szükségem, kérek 80 dekát. Mindig 1 kg-ot ad :-)
2011. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de már hányszor leszedettem vele. Bezzeg a vén múmiáknak majdnem grammra pontosan kiméri. Nem tudom mit tegyek. Ha szólnék a boltvezetőnek, akkor én lennék a legnagyobb szemétláda az "öregnénik" előtt, bár nem hiszem ,hogy a többletet bármelyik is kicsengetné zsebből. Lehet, hogy a trükközés kell. Ha 15 dekát akarok akkor 10 dekát kérek...
2011. aug. 15. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!