Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktál járni a wasabi étterembe?

Szoktál járni a wasabi étterembe?

Figyelt kérdés
a szalagos részre gondolok. Ti mennyit esztek egy alkalommal? kb. hány tányrrel? Tudom hogy korlátlan a fogyasztás, de mi elég sokat eszünk és olyan kellemetlen. olvasom itt, hogy valaki 6-8 darabbal is jóllakik. azért nem is érdemes befizetni. szerintetek?
2011. aug. 16. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam ott és addig ettem amig ki nem pukkadtam, senki nem szólt egy rossz szót sem,csak vitték el előlem a toronnyá nőtt üres tányérokat :)
2011. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szoktunk barátnőmmel és nagyjából 5 hónapos terhesre esszük tele magunkat! :D Annyi pénzért nem is 6-8 adaggal fogok nyammogni, hanem ami belémfér.

Egyáltalán nem kelelmetlen, verd ki ezta abromságot a fejedből. Te ott azért fizetsz komoly pénzeket (4-5 ezer forintokról beszélünk, nem aprópénz azért), hogy amíg jól nem laksz és közben kiszolgálnak. Nekik ez a munkájuk, te ezért adsz pénzt. Érthető így?

2011. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piggie válasza:
Nekem az az egyik kedvenc helyem,imádom,épp ezért ha nagy ritkán eljutok oda,pont nem érdekel hogy vajon ki mit gondol rólam,mennyit eszem,csak akkor hagyom abba az evészetet ha már tényleg nem fér belém több:)
2011. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem persze, már sokszor voltunk mi is, a kártyánk is tele van, legközelebb ingyen eszünk:)

csak azt gondoltam más nem eszik ennyit. szépen pakolják el mellőlünk is a tányért mindig, termelünk:)

2011. aug. 16. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos. Egy jobb vendéglőben 5000 Ft-ot meg sem bírsz enni.

Előétel: 700, leves: 700, főétel körettel, savanyúval nagy adag: 3000, desszert (pl. jó nagy somlói) 600.

A kaja végét a tányérodon hagytad, mert kipukkadsz, és nem érzed hülyén magad.

Ha kevesebbet akarsz költeni, ebből csak a főételt rendeled desszerttel, 3600-ból kijöttél, és így is dugig vagy.

A Wasabiban pont ennyi kaja fér beléd, csak falatonként veszed le őket. Egy villányi tészta, 1 db rákfarok, egy harapás süti. A gyomrodba itt sem fér több, mint más helyeken... hidd el, megéri nekik, 5000 Ft-nyi kaját a legtöbben nem esznek meg. Éhes férfiak esetleg, de bőven van nyereség a kisebb étkűeken.

2011. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!