Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Étterembe vissza lehet küldeni...

Étterembe vissza lehet küldeni a konyhára a kaját ha a sült csirke/kacsa comb véres, vérzik?

Figyelt kérdés
És nem direkt ilyenre kértük? Olyan undorító, sajnos azt elvittük és nem a helyszínen ettük meg, de nagyon mérges vagyok. Ilyesmi előfordulhat??? Legközelebb biztos a szakács fejéthez csapkodnám legszívesebben, de "illik" ilyesmiért szólni?? Vagy nem szoktak?
2011. aug. 28. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tuti, hogy szólnék. Te vagy a vendég, te fizetsz azért, hogy kiszolgáljanak, tehát az a lényeg, hogy neked legyen megfelelő az étel...Vendégségben más, de étteremben menne vissza a konyhára a nyers husi...
2011. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ha egyik rokonomnál vagyunk és ő rontja el, az nyílván más, akkor szépen otthagyom, kikerülöm aztán azt mondom, köszönöm dugig vagyok, meg amikor meghívtak és szörnyű kaja volt, az is étterem, ott is hirtelen tele lettem.

De ezt a sz@rt mi vettük. Kívül még oké, de belül a csont körül csurog a vér...

2011. aug. 28. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:

étteremben simán visszaküldöm a számomra gusztustalan ételt. ez pedig, hogy véres , nekem gusztustalan.

küldtem már vissza rágós, mócsingos húst is.

nem szólnak ne aggódj, nemgyőztek elnézést kérni és hoztak másikat.

nekik is fontos, hogy máskor is visszamenj.

2011. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vissza lehet vitetni. Te vagy a fizető vendég, jogosan várod el, hogy normális minőségű ételt főzzön a szakács. Igaz, én ilyenkor nem vagyok dühös a szakácsra, ő is emberből van, hibázhat, lehetnek rossz napjai, de ettől függetlenül szólni kell, mert amiért fizettünk, az legyen jól elkészítve.
2011. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vissza lehet küldeni, ők vannak te érted és nem fordítva,ezért ha valami nem tetszik, vagy nem ennéd meg szívesen, szólsz a pincérnek, és a séfnek kutya kötelessége új adagot készíteni/készíttetni...

csak sajnos ugyebár a magyar vendéglátás; visszaküldöd,ők gondolják most kicsesznek veled: jobb esetben beleköpnek,vagy ki tudja milyen kétes eredetű,romlott cuccot raknak hozzá...a rosszabb eshetőséget inkább le sem írom, utána a markukba röhögnek...

2011. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szörnyü
2011. aug. 28. 23:06
 7/7 doboszoli ***** válasza:
100%

Vissza kell küldeni, majd távozni!

Ha hoznak, vagy rendelsz helyette.... szóval van néhány csálinger ismerősöm, akik meséltek erről.

Nem részletezném.

2011. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!