Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol esztek és mit, ha egész...

Hol esztek és mit, ha egész nap a városban vagytok?

Figyelt kérdés
Például én sokat járok Bp-re de nem ott lakok, és azért egy nap alatt egyszer csak enni kellene. Eddig mindig sajtburger vagy pizza volt a kaja, de igazából egyiket sem szeretem és drága is.
2011. aug. 21. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Én ha nagyvárosba utazok, akkor általában reggelente veszek az állomáson "utas zsemlét", ami 300 ft, bécsi szelet van benne, meg uborka, nekem nagyon laktató, bár igaz h nem is vagyok nagy étkű.

Ha ebédelni akarok, akk beülök egy kínai kajáldába, 800 ftból vígan megeszek egy levest, meg hozzá rizses, csirkés akármit. Ha ezek nem jönnek össze, akk nekem is marad a megdonáldszos csibeburger, vagy fornetti

2011. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha dolgozok pesten (vidéki vagyok), akkor teszkó és társaiban vásárolok ebédre valót, otthon este főtt kaja...


Ha csak csatangolok a városban, akkor nekem elég 1-2 péksütemény bármelyik pékségből. Vagy cukrászdában egy nagy süti, szeretem a Jégbüfét pl.

Ha értelmesebb kaja kell, akkor vannak a Főzelékfaló nevű olcsóbb kajáldák, és Frici papa vendéglője a Király utcában.

Mekibe és burgerkingben sosem eszek..., max egy fagyit, de az sem a régi már ott....

2011. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én a Főzelék falóban eszek vagy valamelyik kínaiban eszek.. Ha épp van fölsöleges pénzem és nagyon megkívánom akkor a Kfc-ben.
2011. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
gyrost
2011. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

LEgtöbbször péksütit a teszkóból, v cba-ból, és este főtt kaja. Ha melegre vágyok, Lehelen veszek egy fasírtot (100 Huf), és mellé kifli, v sültkrumpli.


De mivel szeretek spórolni, sokszor nem eszem benn meleget, hanem szendó itthonról v vmi olcsóság, és max. kimarad egy nap a főtt étel.

2011. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Én a l3 kerületben szoktam ebédelni a Jász-Frangepán sarkon Napsugár kajáldában, 700 ft. Ha kevés pénzt akarok költeni, akkor a közérben veszek 2 zsömlét. A felvágottas pultnál kérem, hogy vágják ketté, és beletetetek l-l lcm-es vastagságú parizert. általában 150 ft.
2011. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Én teszkóban veszek csomagolt kaját. És még ott a WC-n meg mosom a kezem. Majd valahol szabadban ahol le lehet ülni megeszem.

Hát látszik csóró vagyok. De igényes.

2011. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Én vagy szendvicset viszek, vagy egyy pizzás csigát péktől.
2011. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszer egyszer ki lehet húzni valami gyors kajával pl.: pizza, gyros (de nem gyorséttermi kajával), de én főtt ételhez vagyok szokva. Ilyenkor keresek egy menza szerű éttermet vagy egyetemi éttermet.

Ezeket t udom ajánlani:

- műszaki egyetem étterme (petőfi híd, budai oldal, ahogy leszállsz a villamosról, jobbra. Persze az aluljárón át kell menni, de ott van, nem tévesztheted el.)

- Király utca 55. Frici papa kifőzdéje ( [link]

- kínai kajálda a szentháromság téren a 8. kerben (finom, olcsó, tiszta)- ha háttal állsz a templomnak, akkor bal oldalon, rögtön az első üzletek után

- Mini-maja ételbár ( [link] szintén király utca (itt az a gond, hogy leülni nem leht, csak állva, büfé jelleggel fogyasztani...vagy elvinni az ételt, de az jó.)

2011. szept. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még beugrott ez is.

- a déli pu-nál a butik soron nyílt egy menza, talán még megvan. (Kb a DM-mel srégen szemben, de nem kell elmenni a déli ABC-ig).

- a Vízmművek menzája. A dózsa györgy metroállomásnál van egy magas torony épület, aminek az alsó szintjén van menza. Külsősök is bemehetnek. ( [link]


Hát ennyi. Remélem találsz megfelelőt.

Üdv!

2011. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!