Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt gyerekkorod kedvenc...

Mi volt gyerekkorod kedvenc étele?

Figyelt kérdés
Nekem egyik nagy kedvencem a beleaprított zsemle volt,ami valójában kakaóba dobált pirított zsemle volt és azt kanalaztam ki,ezt mindig reggelire nyomattam a másik a spagettikrémes-tejfölös-sajtos makaróni...,mondjuk ez a mai napig az egyik kedvencem:)
2011. aug. 24. 19:52
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Menzás makaróni valami isteni finom volt,mindenki repetázott belőle.Na meg a menzás fánk,barack lekvárral,porcukorral meghintve.Mmmhhh:)

Imádtam,és még mindig imádom a palacsintát,jó sok kakaóval,a bundás kenyeret sok sajttal,meg lekvárral,a szaftos kenyeret,amit a pörkölt szaftba kell belemártani,nem nagy kunszt,de nagyon finom.Meg az az igazi rántotthús rizibizivel,nekem ezek maradtak meg leginkább,de biztos van amit nem írtam le:)

2011. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
És a menzás teát se felejtsük ki;)Itthon nem ittam olyan finom teát mint a menzán..,nem tudom mit ettek bele,de finom édes volt,mégsem volt gelj!
2011. aug. 24. 20:27
 23/40 A kérdező kommentje:
ettek=tettek:D
2011. aug. 24. 20:28
 24/40 A kérdező kommentje:
Szaftos kenyér rulez!!!:)
2011. aug. 24. 20:30
 25/40 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban egyszerűen minden kaját utáltam,órákig ültem a kihűlt ebéd mellett,menzásnak is azért volt jó lenni,mert ott nem kellett megenni.De a rántott hús-palacsinta bármikor jöhetett(volna)
2011. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:31


Akkor gondolom nem voltál egy pufók kisgyerek:))

2011. aug. 24. 20:35
 27/40 anonim ***** válasza:

imádtam a rántott hús krumplipürével,uborkasalátával :)

ma már ha fogyózok nem nagyon eszek

2011. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Nr 1. Milánói-bolognai spagetti - azóta is imádom.


Mama tökfőzeléke, lecsója amit senki nem tud úgy készíteni, mint ő.

De minden étel szerettem. :)

2011. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Menzás ételeket a mai napig nem tudom elfelejteni!Imádtam paradicsomlevest,főzelékeket,a nagy lapos fasírtot,a tarhonyás húst,és a rizskókot.Otthon pedig drága nagymamám nokedlijét,amit deszkáról szaggatott a főzővízbe,a lebbencslevesét,és a fehér ecetes krumplifőzelékét.Már 40 is elmúltam,de máig érzem az illatukat,és a számban van az ízük,ha becsukom a szememet.
2011. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Sajtos hús(csirkéből,mert csak azt eszem meg), tört krumplival.

Na meg a tárkonyos csirkeragu leves :P hmmm

2011. aug. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!