Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vennél palackozott csapvizet...

Vennél palackozott csapvizet 140Ft/2 liter-es áron?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 10:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
én is mondom nekik, hogy tecsósat vegyenek, e az nem jó, mert "mellékíze van"
2011. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 doboszoli ***** válasza:
100%
Ad nálunk a Mátra vizet, de olyat...
2011. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen. Én 1,5 literest veszek 100 forintért..
2011. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A Palackozott ásvánvíz nem csap víz: mi megvizsgáLtuk. Egy élelmiszer analitikus. Nézzétek meg az összetéelét. Mindegyik más és más.

Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak: igen vennék ha olyan helyen laknék ahol ihatatlan a csapvíz. Volt hogy a József Attila lakótelepen laktunk és ott szörnyű rossz ize volt a viznek,ráadásul meleg volt a hideg víz is. Igy inkább vettünk buborékmentes vizet. Muszáj volt mert a bubistól meg görcsöl a hasam.(bármi ami szénsavas.még a kólát,fantát se birom.)

Egyébként mi Mizsét vettünk,50ft/1.5liter és nagyon finom.

2011. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vennék 2800 méter magasan, akár 3 euróért is (kb 800 ft) ha ott éppen nincs se patakvíz, se semmi más. De a drága ásványvizeken élést én sem tartom jó ötletnek, már csak azért sem, mert ha nem váltogatja az ember, az rossz a szervezetnek. Ha egyfélét iszik az ember, egy ásványi anyagból túl sok jut a szervezetbe más anyagok kárára, és felborítja az egyensúlyt. Ha ihatatlan a csapvíz, akkor a legolcsóbb tescos vizet venném. Abban nincs sok ásványi anyag, de iható tiszta víz. Viszont emellett volna olyan lelkiismeret-furdalásom a sok palack miatt, hogy nem csak a magamét, de minden ismerősömét is szelektíven összegyűjtögetném.
2011. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20 mg nátrium alatt és 40 mg magnézium feletti vizet kell inni. A Ti csapvizetek milyen? Sajnos nincs ráírva a csaptelepre...
2011. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, vennék palackozott csapvizet. Hol lehet kapni?


Mindig viszek magammal vizet, ha olyan országba megyek, ahol ihatatlan a csapvíz. Sajnos az itthoni csapvíz csak két napig jó, utána kénytelen vagyok ásványvizet inni (szintén itthonit).

2023. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!