Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet még kapni valahol Mese...

Bozsikrisz kérdése:

Lehet még kapni valahol Mese sajtot?

Figyelt kérdés

[link]


Erre szerintem a 25+ korosztály emlékszik inkább. Valószínűleg nem sokan vagyunk a bolygón, akik szeretjük, de én imádtam. És ma eszembe jutott, és nagyon nagyon szeretnék újra beleharapni abba a nyamnyam csokis sajtba :D


2011. aug. 30. 15:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Arra emlékszek, hogy kb 2-3 éve ettem ilyet, talán az Auchanban vagy a Tescoban volt. Most hogy van e azt nem tudom.
2011. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igeeeen, még van a hűtőben 2 kocka :) Régi szép emlékek... Én egy kisboltban vettem nemrég, tehát még gyártják. Ez most kör alakú dobozban van, mint a régi.
2011. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En intersparban vagy nagy cba-ban lattam mostanaban. Nem tudom hol,de tuti a ketto kozul valamelyik mert mashol nem vasarolok
2011. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wuky válasza:
Én is szeretem bár még nem vagyok 25 éves sem:D én is kisseb ABC-ben találtam meg... ha esetleg van felétek Bodogan ABC-nek üzlete akkor ott próbáld meg nullunk mind2 üzletben volt..:)
2011. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is imádom, bár még felnőtt sem vagyok, de legutóbb 2 éve láttam egy ABC-ben : (
2017. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!