Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A sakktábla tortában a mascarp...

A sakktábla tortában a mascarpone sajtot helyettesítette már valaki valami mással? (natúr vajkrém, házi készítésű mascarpone) Vagy lehet valahol a Szarvasinál olcsóbban kapni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a Szarvasinál lenne olcsóbb, de én sima, natúr sajtkrémet hesználok mindenbe a mascarpone helyett. Ne vajkrémet, sajtkrémet! Profinak kell lenni, hogy észrevegye valaki a különbséget. Sok sikert!
2010. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Még egy kérdés: tömlős sajtkrém?
2010. ápr. 22. 12:58
 3/9 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy azt írtad, hogy natúr sajtkrémet használsz, aztán meg azt, hogy vajkrémet/sajtkrémet ne! Akkor most hogy csináljam? :) Köszi
2010. ápr. 22. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
president-et használhatsz, vagy riccottát
2010. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sima tömlős, akár a Camping is megfelel. A mondat: Sajtkrémet hasznélj, ne vajkrémet. Így pontos, így értettem.
2010. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a sakktábla tortát nem ismerem, de a sakktábla nevű sütit igen. Én soha nem sajttal, hanem baracklekvárral ragasztottam a részeket össze.(Sőt, nem is hallottam még a mascarponés variációról.Szívesen venném a receptjét)
2010. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én ezt sütöttem meg, isteni finom: [link]
2010. ápr. 23. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:

A sakktábla sütis vagyok.

Ez a torta nagyon jól néz ki, biztosan megcsinálom.Köszi !


Ha a sakktábla süti is érdekel, és nem ismered, szívesen leírom.

2010. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a hétvégén házi krémsajttal, de nem lett az igazi...
2010. ápr. 26. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!