Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha későn érek haza és éhes...

Ha későn érek haza és éhes vagyok! Feküdjek le éhesen korgó gyomorral vagy jollakva?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják h nem szabad lefekvés előtt enni, mert akkor nem fogsz jól aludni. De ha korgó gyomorral fekszem le akkor nagyon nehezen és szenvedve alszok el. Melyik a jobb ?
2011. aug. 31. 01:58
 1/9 anonim válasza:
100%
Jobb ha eszel valamit szerintem.
2011. aug. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, inkább feküdj le jóllakottan, minthogy éhesen. Nem fogsz rosszul aludni, de ne egyél nehéz kaját, amik leterhelik a gyomrod, mert abban az esetben tényleg elég vacak éjszakád lesz. Ha megeszel valami kis levest, vagy valami könnyű főzeléket, esetleg néhány szendvicset, a világon semmi bajod nem lesz.
2011. aug. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vmi köztes megoldást javasolnék, egyél, de ne túl sokat :)
2011. aug. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen,egyél valami könnyű kaját,de nem sokat.
2011. aug. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kimondottan szerettem régen korgó gyomorral lefeküdni,nem tudom miért,de jobban aludtam,és másnap reggel tök jól éreztem magam.

Ha Te nem bírod,akkor este egyél valami könnyűt,de ne lakj jól,csak annyit egyél,hogy már ne korogjon a gyomrod.

2011. aug. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress vmi köztes állapotot. Én pl. eszek ilyenkor pár szem kexet, meg egy bögre tejet, és kész. Nem lakok dugig, de nem is korog a gyomrom.
2011. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 31. 11:03
 8/9 anonim ***** válasza:

"aki ehesen fekszik, az egeszsegesen kel" ... tartja a mondas


Aminek a magyarazata valojaban csak annyi, hogy alvas kozben a szervezet takarekos uzemmodra kapcsol, kvazi probal pihenni egy kicsit ... az emesztes is punnyad ilyenkor es a keson fogyasztott elelmiszer valojaban nem normalisan emesztodik, hanem inkabb csak egesz ejjel rohad benned


Az alvas nagyon fontos dolog a szervezetunknek es foleg ha az valojaban pihenteto is. Sokan rossz alvok, avagy sosem tudjak kipihenni magukat ... es pont az ilyen apro dolgoktol, mint peldaul a lefekves elotti kajalas is ilyen.

2011. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
masik mondoka: "reggelizz mint kiraly, ebedelj mint polgar es vacsorazz mint koldus" ... ami ugyancsak ramutat a helyes taplalkozasra.
2011. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!