Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden reggel (üres gyomorr...

Ha minden reggel (üres gyomorral) kocogok 1 óra 20 percet, majd délután is kocogok 1 órát és emellett megeszek 1700 kcal-t akkor az jó?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ezt csinálom. Lesz valami haszna? Azt hogy 2-szer kocogok egy nap, pár napja vezettem csak be. Amúgy a napi kcal-t normális kajákból viszem be. (Hús, zöldségek, tejtermékek. Nem eszem semmilyen lisztet, olajat, cukrot.)


Utolsó 8-10 kg-ot akarom már csak leadni.


(170 cm, 65 kg vagyok)


26 L


2011. szept. 15. 12:35
 1/8 bix ***** válasza:
89%

nekem az utsó kilókhoz se kell napi két és fél órát kocogni. elég a napi egy óra, inkább állj át intenzívebb tempóra, esetleg intervallumozz. én eddig az összes diétámat intervallumozással vittem, elég szépen le tudtam pucolni a zsírt mindig.


nem csak az idő, hanem az intenzitás növelésével is bőven lehet elegendő kalóriát égetni, a gond akkor van ha túledzed magad...

2011. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy túledzem magam? Az igaz, hogy ott tartok, hogy teljesen belepörgök már...meg fogok hülyülni szerintem:)


Amúgy néha szoktam poénból felgyorsítani meg lassítani, de inkább valahogy a magam szórakoztatására...

2011. szept. 15. 12:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Bix, te most hogy nézel ki? Most nincs is akkor úgymondd rajtad zsír? Persze nem szó szerint, hanem nagyon le vagy szálkásodva az intervallumozással? Én kockahasat szeretnék s tudom hogy nem a gyúrással lesz az, hanem csak egyszerűen ha eltűnik a zsír akkor látszik majd az izom és kész.
2011. szept. 15. 12:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Most ott tartok, hogy a combom 54 cm és a csípőm 84-es. Szeretnék jó szálkás lenni, mint egy atléta.
2011. szept. 15. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
ahhoz izmok is kellenének... a 85ös csípődből ítélve már így is baromi vékony vagy, kizárt, hogy 10 kiló legyen még rajtad. ha lefogysz annyit, tuti izomból megy le.
2011. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiszed vagy nem, de kb olyan a seggem, mint a busmanoknak. Tisztára zsírfarú vagyok és szerintem onnen simán lemegy 5-5 kg lábanként.
2011. szept. 15. 13:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Viszont van más bajom is. Nagyon durván megpuffadok mostanában. Miért lehet ez? Tegnap szélgörcsöm is volt. Azt hittem, mentőt hívok. Lecsót ettem és végem volt.
2011. szept. 15. 13:29
 8/8 bix ***** válasza:

tavasszal voltam kellemesen kockás. versenyzői szintre persze nem mentem le, de jó volt. most júli vége óta igazából újra tömegelnék bár elég lassú már, de azért mindig lehet kicsit hozni rajta, úgyhogy egyre kevésbé látszanak. a cél jövő tavaszra a 120 kiló és remélem olyan 112-13 köré diétázom le. aztán majd kiderül. ha csak 108 köré sikerül az se gáz már.


az intervallumozást meg próbáld ki nyugodtan, 20-30 sec sprint aztán 30-60s kocogás. ezt told intenzíven egy órát.


a túledzés az, amikor túlterheled az izmot, nincs ideje regenerálódni. ez inkább csak hátráltat mint segít bármi is a cél. súlyzós edzéseken is sokan hiszik azt hogy a több jobb mindig, aztán 1.5 órás csakmelles edzéseket tolnak hetente kétszer. aztán lesnek hogy sehol az eredmény. a lényeg hogy legyen meg a terhelés, de extrém túlzásokba se kell esni.


sok sikert

2011. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!