Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ízű a parmezán sajt?...

Milyen ízű a parmezán sajt? Mihez lehetne hasonlítani? Olyan sajtíze van, mint a többinek? Szeretitek?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés, tudjátok, van a "lábszagsajt". Ugye, ez nem az? Mi a neve annak a sajtnak, aminek orrfacsaró lábszagszaga van?
2011. szept. 8. 07:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
De hát nem egy kilónyit dobtam ki, csak pár dekát.
2012. jan. 12. 23:00
 22/26 anonim válasza:
VIszont azt a pár dekát is fél óra lereszelni:P:)
2012. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Biztos valami gép reszelte az üzemben. Aminek csak 2 mp. :D

Már eleve reszelten volt a zacskóban. Nem a pultos hölgy reszelte le. :)

2012. jan. 13. 22:31
 24/26 anonim válasza:
Ez a házi dolgok hátránya, nekem melós reszelni:D tényleg iszonyú kemény sajt
2012. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Tudom, nem mai a kérdés, de ha megengeded...


Ott baxtad el, hogy valami reszelt sz@rt vettél.

Három fajta parmezán létezik, eredet védettek, a többi kamu.

Eleve, ha valamit 18 hónapig érlelnek és gurigákban árulják, amiből leszelnek v. reszelnek a vásárlónak, ezt hogy lehet megvenni előre reszelt dobozban?

Ami mellé ki tudja, milyen szemetet szórnak még!


Halál komolyan mondom, hogy fuss neki még egyszer a témának.

Nem tudom, szereted-e a salátát, ha igen, tessék elmenni a Vapiano-ba és ott kérj egy csirkés salit... arra tesznek neked pár indigó-vékonyra szeletelt parmezánt.

Ha az sem ízlik, akkor megadom magam. :)


Imádom a sajtokat, de pl. a kékpenészes dolgokkal ki lehet kergetni a világból... azokat akkor sem enném meg, ha fizetnének érte.

Ellenben a félkemény és kemény sajtok, ill. a camembert-ek, brie-k... azok a tutti dolgok.


Ilyenkor ősszel a legjobb egy nagy fürt szőlő és pár szelet brie... simán kiad egy vacsorát.

2013. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Így van, ezek a por szerű reszelékek nem túl jók. A háromszög alakú, vákumcsomagoltak már elfogadhatók.
2014. febr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!