Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki szereti még nagyon a...

Ki szereti még nagyon a rizskókot (rizsfelfújt)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már nagyon rég nem ettem, de jó lenne...
2011. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én nagyon szeretem!!!
2011. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:18


Hogy-hogy nem csináltál akkor?

2011. szept. 8. 13:29
 4/8 A kérdező kommentje:
A múlt héten csináltam, de annyira ki vagyok rá "éhezve", hogy csinálok megint..nem tudok betelni vele!
2011. szept. 8. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos lusta vagyok, általában tejberizset fogyasztok ha ilyesmi jellegű kaját ehetnék :)


De talán most h mondod, csinálok. Te mit öntenél rá ízesítőnek? Házilekvárt? V vmilyen szörpöt?

2011. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindegyik jó 5letnek tartom, v. pudingot. Igazat megvallva simán eszem, még mazsolát sem teszek bele.
2011. szept. 8. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
imádom! egyik kedvenc csemegem , sot meg az unokaim is imadjak! udvozlettel: marika neni 67/oregneni
2012. febr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
utálom az ilyen sz@r ehetetlen gusztustalan dolgokat. inkább aranygaluskára vagy valamilyen más sütire szavazok inkább. bleee 19/N
2012. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!