Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » HOgy tudnék meghízni?

HOgy tudnék meghízni?

Figyelt kérdés

39,41 kiló vagyok15 éves :/ milyen kajától lehetne jobban meghízni?? pár kilót szeretnék felvenni,mer nekem ez igy nem jó.Amikor eszek akkor leszek utána éhes,ez normális? (akkor már nem kívánok semmit)

Meg amikor éhes vagyok akkor sem kívánok semmit...(néha) mit tegyek?:(


2011. szept. 11. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Régen én is így voltam, 18 éves koromig úgy néztem ki, mint egy anorexiás (most 20 vagyok). Amint kinőttem magam, máris elkezdtem felszedni a kilókat. Most is vékony a testalkatom, de legalább nem vagyok csont és bőr.

Szóval nem nagyon kell emiatt aggódni.


Én rájöttem, hogy azért nem kívánom az ételt, mert szomjas vagyok. Nem éreztem a szomjúságot, de mégsem bírtam enni. Ezután ittam egy fél-1 pohár vizet és máris ettem :)


Remélem tudtam segíteni, kitartás! :)

2011. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején egy kis erőszak kell hozzá, sajnos. Szóval egyél egy picivel többet, mint ami jól esik, akkor tágul a gyomrod és többet tudsz majd enni. Napi 5ször próbálj meg enni. Reggelire szendvics zöldséggel, tízóraira péksüti és gyümölcs, ebédre leves, második, desszert, uzsonnára túrórudi, gyümölcs, vacsira meg ami jól esik. Ha nincs kedved enni, valamit akkor is "erőszakolj" magadba, pudingot, turmixot, amiben van kalória, még se olyan megterhelő. Hány centi vagy?
2011. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi! :) csak nem tom..szeretnék valamitől felszedni monjuk egy 3-5 kilót.örülnék ha lenne rajtam valami,és egy kicsit a mellem is megnőne...:$
2011. szept. 11. 12:55
 4/9 A kérdező kommentje:
163 körül :)
2011. szept. 11. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Akkor az az 5kg tényleg nagyon hiányzik rólad. Az elején biztos nehéz lesz többet enni, de gondolj arra, hogy megéri:)) és azért ne felejts el sportolni, az mindenkinek jót tesz. Illetve mivel erősít, talán kicsit kevésbé fogsz 'betegesen soványnak' kinézni és csak sovány leszel.
2011. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 10 kg hiányzik rólad. Tessék többet enni, megfelelő ételt, és sportolj, hogy izom legyen, ne zsír!
2011. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Hogyan tudnék lefogyni?
2011. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó jó értem.a sportom az az hogy a kutyáimat viszem minden nap 4 órára sétálni,így énis mozgok.és szerintem én nem vagyok hajlandó a hízásra.meghát én vagyok a leggyorsabb futó az osztályba,és szeretek mozogni is.:D de enni is szeretek,csak valamiért nem tom...
2011. szept. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!