Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Twinings Fesh and Fruty teát...

Twinings Fesh and Fruty teát hol tudok venni magyarországon?

Figyelt kérdés
Eddig még sehol sem sikerült találnom ilyet!
2011. szept. 11. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Müllerben próbáltad már? Ott szoktam venni Twinings teát.
2011. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na ott még nem?

[link]

Ilyet keresek.

Láttál ilyesmit?

2011. szept. 11. 19:18
 3/7 ava87 ***** válasza:

Nézd meg a Twinings oldalán: [link]

Én nem találtam, de lehet, hogy elkerülte a figyelmem. Elvileg ezeket mind lehet kapni Magyarországon.

2011. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

megnéztem!

Sajnos nem találtam ott, de a Müllerbe majd elmegyek.

Az a gong hogy ezt a teát én csak angliában láttam eddig, ott is vettem ezeket. Legutóbb 15 dobozzal vettem, de nem megyek egy ideig, vagyis én nem tudok róla :D

ÉS ha lehetne itthon kapni, akkor vennék, a világ legjobb gyümülcsteája!! Tuti, mert én már sokhatát ittam.

Liptom Pickwick, a nyomába se ér, de tényleg!

2011. szept. 11. 22:05
 5/7 ava87 ***** válasza:

Hát, kár, hogy nincs közöttük. Akkor kétlem, hogy a Müllerben lenne, mert elvileg ezek azok, amiket itthon forgalmaznak. Amúgy az már biztos, hogy Angliában vannak a legjobb teák. Én is nagy teaivó vagyok :)

Ha nagyon kell, szerintem tudnál rendelni is, nagyobb tételben nem lehet annyira gáz a posta sem - mármint a nagyobb tételt úgy értem, hogy nem csak 1-2 csomaggal rendelsz.

[link] Próbáld meg itt. Mondjuk az az érdekes, hogy pontosan ezt a teát én itt sem találom, de meglehet, hogy csak én vagyok vaksi és nem veszem észre. De amit te linkeltél, onnan is lehet rendelni.

Viszont az is egy jó megoldás lehet, hogy keresel valami teaboltot, ott ha ott sem tartanak ilyet, lehet, hogy rendelnek neked ők.

2011. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nem mondasz hülyeséget!

Itt Debrecenben nem tudom holvan teabolt...

Bár nagyon szeretem a teát, de teaboltban még nem voltam, gondolom nagyon drága.

Angliában minden boltban legalább 20-30 fajta tea minimumm vavn, és hihehetlen olcsón, még nekünk, magyaroknak is.

Tavly vettem ezt elsőnek. És idén mikor tudtam, hogy ismét megyek, már a 2. nap elmentem egy Coop-operative-be ( hasonló, mint egy silma magyar Coop) és betankoltam. A pénzátros csaj nem érette mért veszek ennyi teát, a kosrama csak azzal volt tele. :) Megpróbálok majd valahogyan szerezni majd még valahonnan :)

köszönöm mindenkinek

2011. szept. 11. 22:29
 7/7 A kérdező kommentje:

Amit küldtél jó, ezeketz keresem, hogy melyik fajta az mindegy.

CSak Fresh and Fruty legyen. Az összes jó..

2011. szept. 11. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!