Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai étrendemről?

Mit gondoltok a mai étrendemről?

Figyelt kérdés
6-kor keltem 7 fele ettem 3-4 kis szelet almás pitét,suliba 9-10 fele 1 nagy sajtos bagettet szalámival,paprikával,hozzá teát ittam utána megint 2db almás pite,hazajöttem rámjött a falhatnék csomó almás pitét megettem,csak ettem ettem...utána 2 kisebb sült oldalas krumplival....utána csokis Danette aztán megint pite,mit gondoltok erről?? :) Légyszii normális válaszokat kérek!!
2011. szept. 12. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
finom :D
2011. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kicsit sok a pite

sült oldalashoz ehettél volna még savanyút vagy salátát

egyél vacsorára gyümölcsöket joghurttal vagy túróval

2011. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az almas pitevel en is igy vagyok, egesz nap folyamatosan tudnam enni.
2011. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit gondolnánk?! Ha nem vagy bulimiás, vagy 120 kg, akkor egészségedre! Jobb, mint aki megkérdezi, hogy vacsorára megeheti-e még azt az egy szem szőlőt...

Finom lehetett az a pite! :)

2011. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Egy napra elmegy. Ha minden nap ezt csinálod, 1-2 év múlva cukorbeteg és elhízott leszel. Az elhízáson lehet segíteni, a cukorbetegségen nem.
2011. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!