Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért lehet, h itthon virslihe...

Miért lehet, h itthon virslihez nagyon éles, recés kést kapok, rántotthúshoz meg egy sokkal tompábbat? Vicces, de tényleg érdekelne, mit gondoltok erről.

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon ostobának és komolytalannak tűnik a kérdés.


Én soká figyeltem fel erre, sokáig fel se tűnt, aztán elkezdtem rajta gondolkozni és furcsálltam. Tudom, soha ne legyen nagyobb gondom, ez igaz! De most komolyan, ez miért lehet?

Normális válaszokat írjatok légy szíves!


Talán a családi kapcsolatokhoz lehet köze, azért ide írtam.


2011. szept. 7. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

1 nincs köze a családi kapcsolatokhoz

2 nagyfiú/nagylány vagy, ha írni tudsz, akkor kést is tudsz kivenni a fiókból...sőt illene már minimum terítened az ebédhez

2011. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

most hogy "mondod", nálunk is mindig ez van :D komolyan! XD

19/l

2011. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rántott húst valószínűleg ebédre eszel, hétvégén, amikor rendesen meg van terítve a családnak, étkészlettel.

A virsli meg csak reggeli vagy gyors vacsi, egy kevésbé elegáns evőeszközzel.

2011. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a főtt virslit otthon kézzel mártom a mustárba, vagy kecsapba, így nem kérdés a kés:))
2011. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hétközben nálunk mindenki a kedvenc késével eszik, kinek tompa, kinek hegyes, kinek recés stb...tudom, hogy ki melyikkel szeret enni, ha én terítek, már eleve mindenkinek azt teszem.

hétvégén a készlet egyforma, de az sem életlen, szóval mindenki egyformát kap.

2011. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Murphy törvény lép életbe azért! :D
2011. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megint írt ide néhány nagyokos, akiknek nem kellett volna.


De igen, a családi kapcsolatokhoz tartozik. Így tiszta röhej, hogy átrakták ebbe a kategóriába!!! Merthogy ITTHON van ez, és a gasztronómiához, ételekhez, italokhoz, nulla köze van. De valamelyik nagyokos jobban tudta, gratulálok! Mi lenne, ha előbb tényleg elolvasnátok a kérdést és értelmeznétek? (Ez annak szól, aki félreértelmezte.)


Igen, amikor egyedül vagyok itthon, vagy pl. megszállok valahol, akkor én csinálom a terítést, de ennek megint semmi köze a dologhoz és teljesen felesleges volt az első válaszoló nagyokosnak ezt említenie. Teljesen mindegy, miért, de itthon nem lehet lebeszélni, és mindig ő terít, ez van. Ha már ennyire belemászik mindenki lényegtelen részletekbe, már muszáj leírnom.

2011. szept. 7. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!