Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elrakni télire...

Hogy lehet elrakni télire krumplit?

Figyelt kérdés
Mármint,ahogy a bolti,illetve ahhoz hasonló. Olajba kéne rakni,vagy hogy? Köszönöm előre a válaszokat.
2011. szept. 12. 16:27
 1/9 anonim válasza:
Ha falusi vagy akkor pincébe megmarad egy egész télen át
2011. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

komolyan nem értem mire gondolsz. ki rak el olajban krumplit, és melyik boltba láttál?

talán , ha bővebben kifejtenéd.

2011. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fagyasztóban, vagy hideg, de fagymentes helyen (5-10 fok).
2011. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

fagyasztóban, vagy pincében

de ha befőttre gondolsz, azt nem tudom =)

2011. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Merwoman ***** válasza:
46%

zsákban, és a fagy elől eltakarod pléddel , de ! néha át kell válogatni, mert kicsirásodik a csirákat törd le róla . A ráncos krumpli ugyanolyan ehető sőt ezt hívják szappanos kruplinak, amiből pl :remek szilvásgombc tésztát kapsz. A hely legyen vízmentes és száraz is.

Olajban nem fontos eltenni,meert abban megmerevedik és ehetetlenné válik . A 2.lehetőség megpucolod és lefagyasztod,mit a hűtőházak, de sok hónapot nem bír ki.

2011. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

a házilag fagyasztott hasábkrumpliból soha nem lesz olyan, amilyet a hűtőházak készítenek.

egész télen kapható krumpli, minek kéne fagyasztani.

2011. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen,ezt tudom,de fagyasztott hasábburgonyára gondoltam.

Egyébként,persze,lehet kapni,csak drága...

2011. szept. 12. 18:06
 8/9 Merwoman ***** válasza:
64%

a házilag fagyasztott hasábkrumpliból soha nem lesz olyan, amilyet a hűtőházak készítenek.

egész télen kapható krumpli, minek kéne fagyasztani.


mondjuk ,mert sporól vele, ez nem jutott eszedbe mi???

2011. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

az utolsó válaszolónak. nekem fontosabb a nyáron termő zöldségfélék, borsó, zöldbab,tök,spenót,sóska, paprika, paradicsom és egyebek fagyasztása, amiért jómagam is megdolgoztam és nem akarom, hogy kárbavésszen. a húsok is két polcot elfoglalnak.a krumplit szellős pincében tárolom ha már annyira kiváncsi vagy,és eszembe nem jutna lefagyasztani.

a kaviár sem jó fagyasztva, úgy,hogy drámám, ha kedvem szottyan rá, veszek egyet és azonnal elfogyasztom...:))

trágárkodás nélkül...

de, mint korábban írtam, aki akarja a krumplit fagyasztani tegye azt.

a hűtőházak egyébként, olyan gyors mélyfasztást

alkalmaznak, amit háztartásban nem lehet megtenni.

2011. szept. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!