Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Akik a mekiben vagy a burger...

Akik a mekiben vagy a burger kingben dolgoznak/dolgoztak! Tudtok érdekes sztorikat mesélni a munkátokról és hogy mi történik ott bent, a pult mögött?

Figyelt kérdés
Szoktátok egymást ugratni? Milyennek látjátok ezeket a gyors kajákat?
2011. szept. 15. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

én a konyhán dolgoztam, hát elég gáz....

a hangulat mondjuk okés, de a kaják tényleg gázok....tiszta mű az egész...de az mondjuk kamu, hogy beleköpne akárki is akármibe, meg ilyenek...

2011. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi,hogy belekérdezek,de a sajtburgerben az az uborka amit beletesznek hogyan készül ? :)
2011. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
úgy készül, hogy kibontják a konzervet :D mert szerinted??
2011. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

zacskóban van, nem konzervben, de a lényeg ugyanaz :D :D

én csak a zacskóban láttam, valahonnan hozzák

2011. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
egyszer zöld színű húst kellett beáztatni éjszakára, másnap került a sajtburgerbe...debreceni meki..
2011. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval ezek szerint a kajával is történnek ott dolgok :S Tényleg beleköpnek? :S
2011. szept. 16. 06:20
 7/10 GusztixD ***** válasza:
46%

fujj éppen kajálok baz+ namind1 jóétvágyat xD

(Hogy ne off legyen)

Szerintemis beleköpnek sőt a mekis sült krumpli 2év mulva is ugyan olyan mint amikor készítik szal láccik mien mű cuc

am aki kitalálta a mekit azt agyonkéne verni...

2011. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mű cucc, ugyan olyan termékek mint amit a boltokban lehet venni. Itthoni gyárak termelik nekik a cuccokat hozzá. A csirkehúst is a Bábolnai üzemből vették. Szóval nem mű.
2011. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Én másfél évig voltam burgerben kasszás, fél évig konyhás. Nem mondom melyikben, csak azt, hogy az egyik ahol voltam az a westendben talalható, a másik meg azzal a mekivel szemben amelyik az Astorián van.


Voltak olyanok, hogy este belementek a csótányok a kiüritett fagyigépbe, másnap reggel nyitáskor meglepetésként érte őket a 10 liter folyékony fagyi alap... gép össze keverte, mi meg miután kinyomtuk a fagyikat, figyelhettünk, hogy kiszedegessük a kikandikáló csótányokat belölük.


Néha a jégkockákban láttunk befagyott csótányt. Mert belementek a csövekbe és befagytak. Csúcs időben mindig volt időnk kidobálni a jeget, ergó ment az italba...


A melegentartóban fél óra és 45 perc helyett 2 órát is állt a sült hús.


Volt hogy a nuggets, vagy a csirkeszáry frissen sűlve kijött a fryból és aki szedte ki, az leejtette. Müszakvezető körbe kémlelt, és bepakolta őket a melegentartóba...


Egyik munkatársam meg volt fázva, basztak haza engedni és a szemem láttára csöppent a taknya a whopperbe, amit aztán kiadott. Erről azért szóltam már, mert a gyomrom szaltót ugrott.


Vendégnek rossz krumplit adtam ki. Valami spécit a sima helyett. Bele evett, rájött, hogy nem is azt kért amit eszik, vissza hozta. Cseréltük. A müszi hátra vitte, hogy kidobja, majd ugyan azzal a lendülettel vissza öntötte a többi krumpli közé.


Sült krumplik között pörkölt csótány, a salátákon átszaladgáló csótány még külön élmény volt.


És a barátaim még csodálkoznak, hogy miért nem eszem gyors kaját.

2012. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kösz, hogy leírtad

a főnök nem adott a tisztaságra, ti meg nem mertetek szólni ?

2013. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!