Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » P&G (Proctor and Gamble)...

P&G (Proctor and Gamble) -Hyginett Kft. Mennyit lehet itt keresni gépbeállítóként? Vagy úgy általánosságban? Tuti sokan dolgoznak, dolgoztak ott, név nélkül kérném, érdekelne, megéri-e ott dolgozni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 12:35
 1/8 A kérdező kommentje:

TEhát senki nem dolgozik a cégnél, senki nem tud semmit.

Gondoltam, hogy ez lesz...

2011. okt. 20. 11:39
 2/8 anonim ***** válasza:
KB bruttó 800Ft -os órabérrel vesznek fel, ami 3 hónap után kb 50-100 Ft- al emelkedik, és utána évente kb 10%-al, ha kifogástalanul dolgozol, amit odafigyeléssel lehet teljesíteni. Aki 5 éve dolgozik ott ebben a munkakörben az kb 180 nettót, aki 10 éve az kb 250 nettó körül kap, ha nincs panasz a munkájára és folyamatosan tud fejlődni. remélem segített. Hosszútávon megérheti tehát.
2011. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Golan Trevize ***** válasza:
Viszont egy ideje az a divat, hogy sorban rúgják ki a régi, jól dolgozó, megbízható arcokat, és hulladékkal pótolják őket.
2012. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

P&G avagy Hyginett Kft...? Kezdjük a pénzel...kb 850ft kezdő brottó zsé,ami a jelenlegi 6 napos folyamatos műszakrendben(3


műszakban) kb 100-110e FT....ha megfelelsz, és istenkirály vagy akkor emelnek 3 hónap után 50ft-ot...de azért úgy kell kenned-


fenned a gépet mintha ott születtél volna mellette.Ha hibátlan megértő odaadó lelkiismeretes ügyes,valamint eszméletlenül érdekel a


gyártósor akkor maximálisan adhat a cég 100ft-ot évente...de ilyenről nem hallottam még csak 2 verzió esetén:

1 Verzió : Nagyon ügyes vagy,érted és szereted a gépet kezelni,szerelni valamint bírod a terhelést és a cseszegetést nap mint nap(erre


későbbiekben kitérek)

2 Verzió : Irgalmatlanul Hatalmas F... vagy és bárkit beköpsz a TE előrébb vagy esetleg a fizetés emelés érdekében,...

Asszem ezt elől jártóban tudni kell...

Egyébként 11500Havi Kaf...1.7% Magánnyugdij + 13havi lóvé + karácsonyi ajándék ami évről évre kissebb értékű...

3 Műszak,ez alapból nem fehér embernek való,dolgozol bennt mint egy rab a gép mellett,jó esetben 2 max 3x tudsz kimenni szünetre


attól fűggően mennyire tojod le a sort vagy mennyire tojod le a kollégádat ,mert ha kimész akkor a te munkádat is valakinek kell


csinálni,és mivel 2 ember van jelen esetben a soron igy egy emberre hárul minden felaladat...elég vicces...reggel már a sokat tanult


felsőbbvezetők megbeszélik 8 kor hogy ki miért mit és hogyan csinált előző délután és éjszaka a műszak alatt...Akció az van


mindenre...állj meg a zebra előtt,fesd a korlátot,targoncás nehogy 7km/h val mennyen mert úgy le trafipax-ozzák hogy még azt is


megbánja hogy targoncásnak ment a céghez és máris fegyelmit kapsz érte...és ez a célkitűzés...minden szép legyen,minden legyen


eladva felfelé de egyébként semmi nincs úgy ahogy eladják....Minden nap takaritsad a port mert ez egy higéniai terméket gyártó cég,de


annyira megy a spórolás hogy egy kéztörlő nincs a soron,egy gumikesztyű,mert spórolás van....persze a sok selejtet valamivel be kell


hozni...stb...reggel 8 kor mikor beesik az a sok igen nagy bencsben artott irodista személyiség úgy fellök köszönés nélkül a büfében


mintha te ott sem lennél,és le is néz mint egy nullát..sebaj hogy 3-4 kor kel az ember és inna egy kv-t...neki fontosabb a szendvics az


arcában...az irodisták többsége Sógor,rokon,haver,unakatesó,öcskös,bátyus akik egymásnak puszira odaadják a piziciót csak nehogy már


egy "kis" manager legyen az unokaöcsi...de nem az a lényeg hanem az hogy az illető olyan diagrammot tud szerkeszteni 8-10 óra


munkával hogy úgy nyilal felfele mint egy boeing 747-es...Sorok rosszul mennek,kevés az ember,kevés a fizetés...kevés a


szabadidő...rengeteg az elvárás sok a *cseszegetés egy sima szakmával rendelkező operátori szinten....vezetesd azt a


hibalistát....fölöslegesen irj be 50 hibát...ami nincs is csak hogy legyen rá akciózva a semmi,adj visszajelzést mindenről mert azt várja el


a cég hogy beköpjenek midnenkit....elearning-100%-ban legyen kitöltve mert ha nem akkor nem jössz be a portán amig ki nincs


töltve...SAP-t kezeld mert ha azt nemtudod kezelni már sima operátornak is rossz vagy.....állandó audit-ok a semmiről...quality safety


stb...olyankor az utólsó sarok is le van festve ki van kenve le van nyalva,mindenki " próbálja a leirtakat" követni,de ha mindenki


betartani azokat a dolgokat amit ezek elvárnak hát akkor nem menne 1 percet sem a gyár....de úgy elvan adva ez a cég hogy milyen


hiper szuper...AZ!SZUPER.....csak mennyél el és dolgozz 2 hónapot...majd rájössz... a felsőbb vezetők nem tudják,csak azt tudják hogy az


operátor a hülye és azért nem megy a sor...istenem mekkora gáz...Itt előbb vagy utóbb megtörik minden operátor mert úgyis elérik


amit akarnak...Naggyából ennyi....szóval ideiglenesen jó...de hosszútávra problémás lessz a helyzet!!!

Üdv:...

2014. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El ne hidd már, hogy gépbeállító technikus leszel. Itt a technikus az operátort jelenti, akik pucolják a gépeket és az alapanyagot készítik elő.
2016. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igaza van az előttem szólónak.

Engem is teljesen átvertek. Elég érdekes a pozíció megnevezésem mechanikus technikus, gépbeállító technikus.


Dolgoztam ott kicsit több mint 1 hónapot. Az irodisták tényleg, nagyon lenézőek, csak azt nem tudom mire föl.


Lenn a soron, hiába van technikusi végzettséged, hiába van bármilyen papírod, ugyanúgy csak adagolod a ragasztót, és pucolod a gépet...


A főnököm egy beképzelt bunkó volt, akinek érettségije volt, csak beszervezték, oda sorvezetőnek. Vicces helyzet, hogy te tanultabb vagy mint ő, de mégis te vagy az operátor.

2016. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
elég sok mindent tudok pár évet lenyomtam ott nagyon szar hely.szivesen válaszolok ha kiváncsi valaki milyen
2018. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -Apuci- válasza:

Üdv.

Én nem igazán szoktam kommentelni, de most megteszem.

Ma voltam pont az említett cégnél állásinterjún. Raktári technikust (targoncást) kerestek.

Első 36 kérdéses logikai teszt pipa. Személyiség teszt 56 kérdéses teszt pipa.

Pedig sokak szerint már itt elvéreznek.

Utána gyárlátogatás targoncázás, a munkavédelmi eszközök 300%-ig betartatása.

Ez teljesen jogos.

De az hogy ha lépcsőn közlekedsz kapaszkodni kell a korlátba, mert ha leesel a lépcsőn, kamera veszi, és nem kapaszkodtál ezért elővesznek....Tiszta óvoda szint, és joggal gondolja a dolgozó hogy ezekután baleset ér, retorzió is lesz.

Még 2 állásinterjú és készen vagyunk.

Az első interjún, ugyanolyan kérdések mint a személyiség tesztben.

Kérdésem: Melyiket kellett volna kihagyni, hogy gyorsítsunk az állásinterjún, hiszen 9-re jöttem, és már 12:30-van?

Majd szem és, fültanúja voltam, a most olvasott tapasztalatoknak a seggnyalást illetően, nem csodálkoztam volna ha az orális szexbe fullad a két vezető közötti seggnyalás. Basszus hova kerültem...:O

Túlórás meló érdekelt volna, de hétköznap nem nagyon ad túlórára lehetőséget, az drága a gyárnak.

1600.-Ft a bruttó órabér, ez 1064.-Ft nettó. Ez havi 210.000.-nettó, cafeteriával, műszakpótlékokkal együtt, Hétközbeni túlóra nincs szombatért +50%-ot fizetnek. Kiestem, az első interjún, mert ez a bér nekem kevés és napi túlórákkal pótoltam volna, hogy több pénzt keressek. Felkészületlen kérdésekkel bombáznak, makognak nem tudják kifejezni magukat, hogy mire is kíváncsiak a kérdéssel kapcsolatban.

Így akar megismerni, közel 5 óra alatt. Tudnám minek a próbaidő?

Agilis hozzáállásom nem tetszett nekik, valszeg, beletörődöm Zombie-kat keresnek, Ott éreztem nem ez az én helyem. Ezt később el is mondták, amin én is segítettem. Mondjuk hányok az olyan emberektől, akik állásinterjúztatnak, és annyi gerinc nincs benne hogy ha velem beszél legalább a szemedbe néz közben.

A HR-es kishölgy aki íratta a teszteket sem értette mi történt, tanácstalanul állt a helyzet előtt.

Én olyan boldog voltam ahogy jöttem ki a gyárkapun, mintha 5 év után mondtam volna fel! Végre, pedig csak 5 órát töltöttem bent.

Nagy respect a vezetőségnek, hogy ilyen embereket alkalmaznak!

Több állásinterjú után, kijelenthetem ez volt a leghosszabb, és ezt az időt sajnáltam a legjobban amit elcsesztek az életemből!

2019. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!