Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerinted ez mitől lehet? Méz...

Szerinted ez mitől lehet? Méz és banán

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta először ismét ettem mézeset. Régen semmi bajom nem volt, imádtam, viszont most borzalmas élményem volt. A méz megevése után nemsokkal hirtelen elkezdett fájni a gyomrom, majd az egész hasam. Iszonyatos görcseim voltak 6-8 órán keresztül, ahogy ment végig rajtam, és azóta a méz gondolatától is rosszul vagyok. Ugyanez a helyzet a banánnal is. Hosszú kihagyás után ismét ettem, és ugyanez a rosszullét kerített hatalmába.


Egyik esetben sem ettem sokat, csak egy keveset, szóval a mértékkel biztosan nem volt probléma.


Valaki tapasztalt már hasonlót? Tudjátok mitől lehet, vagy mit lehet tenni ellene? Esetleg milyen orvoshoz kell fordulni ilyen jellegű problémával?


2011. szept. 25. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Talán allergia.
2011. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez eszembe sem jutott, köszönöm a tippet!


Azt viszont érdemes lenne kivizsgáltatni valahol.. A dokim bezzeg lehülyézett, ennyit a magyar egészségügyről... Ő azt mondta, ilyen nem létezik.. :(

2011. szept. 29. 10:41
 3/4 anonim válasza:
Ez tutira nem allergia, úgyhogy nem kell rögtön hülyézni azt aki azért tanult hosszú-hosszú évekig hogy a te nyavalygásaidat hallgassa!!
2011. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvos hülyézte le őt...
2011. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!