Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha kutyulok olyan terméket,...

Ha kutyulok olyan terméket, amiben van mindenféle vitamin, majd megiszom, lehet belőle komoly bajom?

Figyelt kérdés
mondjuk van a dióban sok a D vitamin, a banánban sok a K vitamin. értitek.
2011. szept. 25. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Egészségedre!

Nem lesz semmi bajod tőle.

2011. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom mire gondolsz. valószínű nagyon rossz íze lesz, de más sosem gondolt ilyenre csak én?:D
2011. szept. 25. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem
2011. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű, egyúttal nem romlott élelmiszereket keversz össze, semmi komoly és/vagy tartós problémád nem lesz tőle. Hasmenés, gyomorfájdalom, fejfájás előfordulhat, de komoly gondod nem lesz.
2011. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reggeli: s.repa, paradicsom, paprika. Alma, narancs. Tizorai szendvics.

Ebed: fott etel. uzsonna: dio, mandula, tea, s lehet melle keksz stb.

TEhat igy is tudsz a napi vitaminokrol gondoskodni, en pl. igy etkezem, es naponta. Igy soha nem volt szuksegem kiegeszitokre, mivel tobb evtizede igy dolgoztam ezt ki.

A paprikanak nagy a C vit. tartalma, a repanak, A vit. paradicsom E stb., a magokat kulon is eltudod fogyasztani, vagy pedig tesztaval, mint dios teszta!

2011. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha a nap folyamán szépen sorban ennéd meg, akkor azt csak egészséges táplálkozásnak nevezik. XD

Ha összekutyulsz mindent, csak annyit érsz el, hogy kifosod, aztán pazarlod.

Na meg van ugye vízben és zsírban oldódó vitamin, van amit túl lehet adagolni, van amiből több kell, kevesebb... de mindegyiknek más kell a felszívódásához.

2011. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!